Akademia Pana Kleksa – Marsz Wilków [video]

Akademia Pana Kleksa - Marsz Wilków

Podobno najstraszniejszą sceną w produkcjach dla dzieci z pokolenia ’80 jest nawiedzona Buka z Muminków. Całkiem możliwe, jednak mnie Buka jakoś niespecjalnie ruszała. Bałem się natomiast jednej ze scen z Akademii Pana Kleksa. Nie wiem co takiego wtedy widziałem w scenie “Marsz wilków“, ale jak sobie teraz to oglądam, to robi wrażenie z innego powodu.

Ciekawe jak by ten utwór brzmiał w wykonaniu Briana Johnsona – wokalisty zespołu AC/DC.

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

1 Komentarz

  1. Kocayne

    Może mi się wydaje ale patrząc w ostatniej scenie na ten spalony budynek przypomina mi to wojnę w b. Jugosławi?

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 586
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.