Aktywny tryb życia z telefonem Samsung S7

Smartfon Samsung

Kolejny przedstawiciel linii Galaxy to doskonała propozycja dla osób preferujących aktywny tryb życia. Trwały i niezawodny w każdych warunkach.

Żyj aktywnie, jedz zdrowo

Sport to zdrowie – nikt nie ośmieli się podważyć tego stwierdzenia. Zresztą wiedza Polaków na ten temat chyba nigdy nie była tak duża, jak ma to miejsce obecnie. I z tego też powodu całe społeczeństwo stopniowo się aktywizuje. Uprawiamy więcej sportu, czas wolny spędzamy coraz częściej w sposób aktywny. Ogromną popularnością cieszą się biegi miejskie i inne wydarzenia promujące zdrowy tryb życia.

Zmiany widoczne są nie tylko na polu szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Poprawie ulega również codzienny jadłospis. Na bok odrzucane są artykuły niezdrowe, przetworzone, a ich miejsce zajmują warzywa, owoce i wartościowe produkty zbożowe. Nie obciążają w takim stopniu układu trawiennego, są źródłem witamin, minerałów i innych potrzebnych składników odżywczych, a ich spożywanie wpływa nie tylko na formę czy sylwetkę, ale również stan zdrowia i odporność. Dziś już chyba każdy wie, że odpowiednio ułożony jadłospis pozwala na zmniejszenie ryzyka wystąpienia wielu groźnych chorób serca, układu krążenia i innych.

Jaki powinien być telefon dla osób aktywnych?

Odpowiedź na to pytanie nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Z pewnością jednak takie urządzenie musi być trwałe i odporne na uszkodzenia, jak i różnorodne czynniki zewnętrzne, jak choćby woda czy kurz. Aby tak się stało, musi spełniać jeden z najpopularniejszych standardów w ostatnim czasie, czyli IP65/68. Zgodnie z opracowaną normą, cyfra „6” oznacza pełną ochronę urządzenia przed wnikaniem pyłów, cyfra „8” stanowi zaś potwierdzenie, że element może być stale zanurzony w wodzie.

Standardem IP65/68 cechuje się nowy telefon Samsung S7, który może przebywać w zanurzeniu do 1,5 metra głębokości przez 30 minut. Ponadto opiera się on różnego rodzaju zanieczyszczeniom, w tym kurzowi oraz piaskowi. Odpowiednio skonstruowana z jakościowych materiałów obudowana sprawia, że smartfon znakomicie sprawdza się w rękach osoby aktywnej, lubiącej sport.

Dodatkowym, bardzo praktycznym atutem są jego wymiary pozwalające na swobodną obsługę jedną ręką. To odpowiednio 143,5 mm wysokości, 79,8 mm szerokości oraz 6,9 mm grubości. Delikatnie zaokrąglone krawędzie wpływają na pewność chwytu, przez co zyskujesz gwarancję, że telefon nie wypadnie z dłoni podczas treningu.

Jak telefon Samsung S7 może wspomóc aktywny tryb życia?

Zasób możliwości jest niebywale szeroki. Na pewno warto korzystać z różnorodnych aplikacji, z których zdecydowana większość jest bezpłatna. Dzięki nim możesz w czasie rzeczywistym monitorować różne parametry podczas aktywności fizycznej, od prędkości biegu, przez pokonywany dystans, aż po liczbę spalanych kalorii. Wszystkie Twoje wyniki będą zachowane, a dzięki kilku kliknięciom, możesz podzielić się nimi ze swoimi znajomymi lub udostępnić je w mediach społecznościowych.

Aplikacje przydają się również przy konstruowaniu osobistego menu. W kilka sekund sprawdzisz kaloryczność danej potrawy lub znajdziesz fit przepis na dzisiejszy obiad. Możesz również zapisywać wszystkie spożywane produkty, aby dostarczać organizmowi odpowiednie ilości składników odżywczych.

Aktywny tryb życia często wiąże się z mobilnością. Dlatego właśnie w telefonie Samsung S7 zamontowano wydajną baterię o pojemności 300 mAh, która znacząco wydłuża czas jego pracy. Do zestawu możesz dokupić także atestowaną ładowarkę bezprzewodową. To spore udogodnienie, które pozwala na pełniejsze korzystanie z możliwości urządzenia.


E-booki

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 996

Szukałeś mnie na Instagramie?