Bezpłatny Escape Room w centrum Warszawy

Ostatni Okręt - Escape Room

Pewnie lubisz łamigłówki. Jak każdy. To może chcesz spróbować swoich sił w kreatywnym myśleniu? Z tej okazji Złote Tarasy w Warszawie zapraszają 6 października, w których pojawi się tajemniczy Escape Room. Okazją tego wydarzenia jest premiera serialu “Ostatni Okręt”, i to na jego podstawie inspirowana będzie ta gra, popularnie zwana “Escape Room”. Poza dużą dawką emocji, osoby które wezmą udział w grze i wykażą się największym sprytem, mają szansę wygrać tablety Samsung Galaxy Tab 4 7.0 LTE. Ile osób poradzi sobie z tym zadaniem?

Escape Room to popularna nazwa gry, w której uczestnicy zostają zamknięci w groźnie wyglądającym pomieszczeniu. Ich zadaniem jest wydostać się z tego pomieszczenia w jak najszybszym czasie, po drodze pokonując szereg przeszkód i logicznych zagadek. Wbrew pozorom tego typu gry nie należą do zbyt prostych. Czasami należy wykazać się niesamowitą szybkością i inteligencją. Klimat gry Escape Room w Złotych Tarasach oraz jej wszystkie zadania do wykonania są nawiązaniem do fabuły produkcji “Ostatni okręt”. Dzięki tej grze jest okazja aby poznać bliżej serial, a dla fanów możliwość wejścia w sam środek przygody rodem z serialu.

Ostatni Okręt serial TNT

Uczestnictwo w Escape Room inspirowanym “Ostatnim Okrętem” jak zapewnia organizator jest darmowe, a zarejestrować się można przez Facebooka:
https://www.facebook.com/events/1490004484628376/ i pojawić w Złotych Tarasach 6 października.

Cała akcja trwać będzie tylko jeden dzień (6 października 2015) w godzinach od 8:00 do 20:00. Osoby, które są fanami serialu, a nie będą mogli uczestniczyć w zabawie, mogą od godziny 10:00 oglądać transmisję na żywo na oficjalnym kanale stacji na Youtube i Facebooku.

Wpis powstał dzięki współpracy ze stacją TNT.


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
Bezpłatny Escape Room w centrum Warszawy?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.

3 119