Bezpłatny Escape Room w centrum Warszawy

Ostatni Okręt - Escape Room

Pewnie lubisz łamigłówki. Jak każdy. To może chcesz spróbować swoich sił w kreatywnym myśleniu? Z tej okazji Złote Tarasy w Warszawie zapraszają 6 października, w których pojawi się tajemniczy Escape Room. Okazją tego wydarzenia jest premiera serialu “Ostatni Okręt”, i to na jego podstawie inspirowana będzie ta gra, popularnie zwana “Escape Room”. Poza dużą dawką emocji, osoby które wezmą udział w grze i wykażą się największym sprytem, mają szansę wygrać tablety Samsung Galaxy Tab 4 7.0 LTE. Ile osób poradzi sobie z tym zadaniem?

Escape Room to popularna nazwa gry, w której uczestnicy zostają zamknięci w groźnie wyglądającym pomieszczeniu. Ich zadaniem jest wydostać się z tego pomieszczenia w jak najszybszym czasie, po drodze pokonując szereg przeszkód i logicznych zagadek. Wbrew pozorom tego typu gry nie należą do zbyt prostych. Czasami należy wykazać się niesamowitą szybkością i inteligencją. Klimat gry Escape Room w Złotych Tarasach oraz jej wszystkie zadania do wykonania są nawiązaniem do fabuły produkcji “Ostatni okręt”. Dzięki tej grze jest okazja aby poznać bliżej serial, a dla fanów możliwość wejścia w sam środek przygody rodem z serialu.

Ostatni Okręt serial TNT

Uczestnictwo w Escape Room inspirowanym “Ostatnim Okrętem” jak zapewnia organizator jest darmowe, a zarejestrować się można przez Facebooka:
https://www.facebook.com/events/1490004484628376/ i pojawić w Złotych Tarasach 6 października.

Cała akcja trwać będzie tylko jeden dzień (6 października 2015) w godzinach od 8:00 do 20:00. Osoby, które są fanami serialu, a nie będą mogli uczestniczyć w zabawie, mogą od godziny 10:00 oglądać transmisję na żywo na oficjalnym kanale stacji na Youtube i Facebooku.

Wpis powstał dzięki współpracy ze stacją TNT.


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt. Bezpłatny Escape Room w centrum Warszawy?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 038