Gdzie szukać promocji na Black Friday?

Czarny Piątek

Są takie dni w roku, dla których warto poczekać z zakupami. No chyba, że jest to piwo w środku nocy, wtedy czekać nie trzeba 🙂

Najważniejszym z takich dni jest Black Friday, w kraju nad Wisłą miodem płynącą, nazywany przez Grażynki Czarnym Piątkiem. Jak zwał tak zwał. Grunt, że wtedy hajsy na zakupach zgadzają się jeszcze bardziej.

Kiedy przypada Czarny Piątek?

Przyjęła się tradycja, że Czarny Piątek ma miejsce w każdy ostatni piątek listopada. Bystrzaki zauważą, że to wypada tylko raz w roku – ej, serio?. Jest też co prawda chwilę później Cyber Monday, ale to pikuś przy piątkowej akcji.

Od kilku lat czekam specjalnie na ten dzień bardziej, niż na pierwszą gwiazdkę. Bardziej nawet, niż na nową dostawę Michałków Orzechowych. Jeszcze bardziej, kiedy przyjdzie nie połamana paczka z Chin. Są jednak coraz częściej sytuacje, kiedy zaczynam mieć serdecznie dość zakupów z Chin i coraz częściej powracam do zakupów u polskich sprzedawców. Szczególnie dotyczy to elektroniki, kiedy wymagana jest najważniejsza zaleta: że działa i dotarła w jakimś ludzkim terminie i przede wszystkim w całości. Ale czy w polskich sklepach też można robić sensowne zakupy z okazji Black Friday? Może to wydarzenie w polskich sklepach nie jest tak nagłośnione jak w dużych zagranicznych serwisach, ale zawsze można zajrzeć do znanych portali, robiących zestawienia na tę okazję, lub, starym dobrym zwyczajem, rzucić okiem do porównywarki.

Logo CeneoWpis powstał przy współpracy z marką Ceneo – oferującą specjalną akcję
okazji Czarnego Piątku.
Z tej okazji pragnę przedstawić
kilka ciekawych propozycji zakupów na Czarny Piątek.

Zakupy Black Friday w Polsce

Co kupuje w internetach typowy facet? Nieee… Nie wódkę i koks 🙂 Do klocków LEGO raczej żaden samiec się nie przyzna, więc przyjmijmy wersję, że najchętniej kupowanymi rzeczami w internecie przez mężczyzn są szeroko pojmowane gadżety. Głównie sportowe lub elektronika. Przyjmijmy jako drugi pewnik, że kupuje bardzo często, wydając hajsu więcej, niż wie o tym jego żona / kochanka / świnka morska. I wydaje z pożytkiem dla siebie. Dlatego też akcje typu Czarny Piątek są rajem dla osoby, która od dawna planuje jakiś kosztowny zakup, ale czekała na specjalną okazję. Jeśli nie teraz to kiedy? Za rok?

Akcja Ceneo z okazji Czarnego Piątku

Ceneo postanowiło ułatwić poszukiwania dobrych okazji. Starannie wyselekcjonowane sklepy znajdujące się na liście przygotowały nie lada gratkę dla łowców promocji. Wśród sklepów na liście znajdują się takie jak: MediaMarkt, Euro, Emag, Ole Ole, By Dziubeka czy Gearbest. Co należy zrobić, aby skorzystać z tej akcji? Zanim zdążę ci powiedzieć, sam znasz odpowiedź.

 

Tylko nie wykup wszystkiego, bo ja też coś chcę sobie wybrać 🙂


Komentarzy: 6

 1. To gotują Saudyjskie Wielbłądy

  Staram się unikać takich promocji, zazwyczaj, zdarza mi się na nich kupować więcej niż bym chciała

 2. Maciej Wojtas

  Pytanie za milion (raczej retoryczne): skąd ktoś, kto nie śledzi cen, ma mieć pewność, że BF naprawdę kupi taniej? A jeśli to zmowa i spisek?? 😉

  A serio – czuję w kościach, że chyba po raz pierwszy wypróbuję działanie BF.

 3. Kamil

  Już niektóre serwisy nie wytrzymują ruchu i przestają działać. A to przecież dopiero czwartek 🙂

 4. Kasia

  Black Friday, a ja mam taką niechęć do zakupów… i co teeraz? 😉

 5. Magda

  Taki dzień to dobra okazja by coś kupić ale bez przesady.

 6. Andrzej

  Tak bardzo chciałem znaleźć jakąś fajną czarnopiątkową okazję, ale właśnie doszedłem do wniosku, że wszytko, czego potrzebowałem, już mam. Ostatnie produkty właśnie do mnie płyną z Aliexpress, ale naprawdę nic nie udało mi się znaleźć. Co prawda do końca dnia mam jeszcze trochę czasu, ale nie spodiewam się przełomu.
  Oglądałem nawet Twoje wpisy o Aliexpress (zainspirowałeś mnie do napisania czegoś takiego u siebie), ale niczego nie wymyśliłem.

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.