Blog Roku 2014. Najwięksi zwycięzcy

Blog Roku 2014

Plebiscyt Blog Roku 2014 mamy już za sobą. Dziś odbył się finał i wyłoniono najlepszych blogerów w swoich kategoriach. Największym tegorocznym zwycięzcą został blog Kulturą w płot (najlepszy w swojej kategorii oraz jako blog roku), natomiast tytuł bloga dekady zdobył blog Mediafun.pl prowadzony przez Maćka Budzicha. Całą imprezę, trochę sztywno, tak samo sztywna była publika, prowadził Jarosław Kuźniar, któremu nie wychodziły suchary do których przyzwyczaiiliśmy się od Karola Strasburgera. Po zakończeniu ceremonii wręczania trofeów, pojawiła się na scenie Natalia Kukulska. Nie. Nie było Puszka Okruszka, ale był materiał z jej najnowszej płyty. O dziwo muzyka Natalii Kukulskiej pozytywnie mnie zaskoczyła. Sami posłuchajcie:

Poniżej cała lista dzisiejszych zasłużonych zwycięzców. Osobiście trzymałem kciuki za Volanta w kategorii Lifestyle. Udało się. Michał dostał zasłużoną nagrodę.

Kategoria Podróże
Busem przez świat

Kategoria Lifestyle
Volantification

Kategoria Pasje i twórczość
Zabij Grubasa

Kategoria kulinarne
Wegan Nerd

Kategoria literackie i kulturalne
Kulturą w płot

Kategoria blogi nastolatków
Milion i Oliwka

Kategoria moda i uroda
Vivi & Oli

Kategoria specjalistyczne firmowe
Finanse bardzo osobiste

Kategoria blogi parentingowe
Hafija – blog matki karmiącej

Kategoria życie i społeczeństwo
Krótki poradnik jak ogarnąć życie

Źródło zdjęcia: fanpage Blog Roku

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 237
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.