Co kupić: iPhone 12 czy Samsung Galaxy S21?

Smartfon jaki wybrać

Smartfon to nieodłączny gadżet, który służy nam nie tylko do rozmów, ale również do łączenia się z mediami społecznościowymi oraz wykonywanie wielu innych codziennych rzeczy. Na rynku jest naprawdę bardzo duży wybór różnorodnych smartfonów i często nie wiemy, na co się zdecydować. Jaki model będzie dla nas najlepszy?

To wszystko zależy od tego, czego tak właściwie chcemy

Nie powinniśmy zapominać o tym, że każdy z nas ma tak naprawdę zupełnie inne preferencje i nawet sprawa tak błaha jak wybór odpowiedniego smartfona może być dla nas dużym kłopotem. Więc co na początku powinniśmy ustalić?

Oczywiście bardzo ważna jest marka smartfona, ponieważ każdy z nas ma jakieś ulubione firmy i na pewno od wielu lat bazuje na ich ofercie. W tym przypadku musimy także kierować się ceną, ponieważ to kryterium zazwyczaj najbardziej nas ogranicza. W przypadku ceny bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na fakt, że praktycznie im droższy sprzęt kupimy, tym samym jego system oraz pozostałe funkcje będą lepiej pracować. Zakup nowego urządzenia mobilnego jest często tak trudny, jak wybór nowego roweru. Choć na rynku jest naprawdę bardzo duży wybór takich rzeczy, coraz częściej nawet nieświadomie, nie jesteśmy w stanie podjąć odpowiedniej decyzji.

Poszukując naprawdę produktów typu premium, czyli marek smartfonów, które zaspokoją wszystkie nasze potrzeby, powinniśmy przede wszystkim porównać ze sobą dwie przodujące na rynku marki, jakimi jest Samsung oraz Apple. Oto krótkie zestawienie najnowszych produktów tych firm.

Co wybrać: iPhone 12 czy Samsung Galaxy S21?

Choć to kobiety bardzo często podczas zakupów nie mogą zdecydować się na konkretną rzecz, mężczyźni mają bardzo podobnie w przypadku elektroniki.

Jest to coraz bardziej popularna przypadłość, ponieważ duża liczba różnorodnych urządzeń powoduje, że gubimy się, a chcąc wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie, tak naprawdę nie potrafimy. Możemy oczywiście mieć kilka modeli, które będziemy wymieniać, ale nowoczesne rozwiązania przekonują nas, że nie warto.

Smartfon, który pokochamy już od pierwszego użycia to z pewnością model iPhone 12 marki Apple. Każdy użytkownik popularnych na całym świecie iPhone’ów ma świadomość, że każdy kolejny model tej marki jest jeszcze bardziej rozbudowany, a przede wszystkim niezawodny. W tym przypadku iPhone praktycznie deklasuje konkurencję, ponieważ jego procesor jest jeszcze bardziej wydajny oraz znacznie szybszy, niż w poprzednich modelach.

To oznacza, że nawet jeżeli bardzo dużo aplikacji będzie nam działało w tle, nasz smartfon dalej będzie bardzo sprawny. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, ponieważ wielu z nas przyzwyczaiło się, że przykładowo używając popularnych aplikacji drogowych lub map, pozostałe rzeczy w naszym urządzeniu zawodzą. W tym przypadku iPhone zasługuje również na wygraną z powodu doskonałego designu. Nowością w tym modelu jest także rozmiar, ponieważ nie musimy nosić przy sobie przysłowiowej dużej „cegły”, aby mieć smartfon do zadań specjalnych. Jest także bardzo lekki, dzięki temu możemy mieć go cały czas przy sobie.

Firma Samsung z kolei w ostatnim czasie także wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje model Samsung Galaxy S21 – bliźniaczo podobny właśnie do iPhone 12, jednak jego cena jest niższa. W tym przypadku także model jest nieco cięższy, ale jego dużą zaletą jest większa pamięć na dane i pamięć RAM. Dokonując porównania specyfikacji technicznej można dostrzec, że parametry urządzeń są niemalże zbliżone. Jednakże prostota i wygoda użytkowania sprawia, że iPhone 12 znajduje coraz więcej zwolenników.E-booki

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 665

Szukałeś mnie na Instagramie?