Co zamiast fotelików samochodowych?

Pasy Smart Kid Belt

Na rynku pojawił się nowy patent do przewożenia dzieci w samochodach o nazwie Smart Kid Belt. Co to jest? Wygląda on jak pasy samochodowe, przeznaczony dla dzieci, których dotyczy obowiązek przewożenia w fotelikach samochodowych.

Każdy odpowiedzialny kierowca zwraca ogromną uwagę na bezpieczeństwo swoich pasażerów, szczególnie dzieci. To jest także obowiązek każdego posiadacza samochodu, aby dziecko było bezpiecznie przewożone zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Smart Kid Belt

Pasy Smart Kid Belt są regulowane, dzięki czemu można dostosować urządzenie do wagi (maksymalnie 36 kg) i wieku (do 12 lat) przewożonego dziecka. Pozwalają one na większy zakres regulacji niż ma to miejsce w fotelikach samochodowych.

Zobacz pełny opis tego produktu

Cały patent zajmuje znacznie mniej miejsca niż standardowy fotelik, dzięki czemu w samochodzie może zmieścić się jedna osoba więcej. Co ważne, urządzenie to jest łatwe w demontażu, a ich zamontowanie trwa szybciej niż umieszczenie fotelika. Poradzi sobie z tym każdy kierowca, nawet nie mający doświadczenia w instalacji fotelika.

Wydaje mi się to ciekawą alternatywą dla fotelików. Co sądzicie o takim patencie jak Smart Kid Belt?

 


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt. Co zamiast fotelików samochodowych??
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Komentarzy: 3

  1. Matka

    Czy według naszego prawa pasy te mogą zastąpić dziecięcy fotelik? Czy są tylko jego uzupełnieniem?

  2. Misiek

    U nas adapter smart kid belt sprawdza się świetnie, przy montażu trzeba moim zdaniem poświęcić dodatkowo krótką chwilkę w celu dokładnej regulacji i tyle.

  3. Lidka

    Pas jak najbardziej dozwolony jest prawem także bez obaw możesz go używać w czasie podróży.

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

526