Co zamiast fotelików samochodowych?

Pasy Smart Kid Belt

Na rynku pojawił się nowy patent do przewożenia dzieci w samochodach o nazwie Smart Kid Belt. Co to jest? Wygląda on jak pasy samochodowe, przeznaczony dla dzieci, których dotyczy obowiązek przewożenia w fotelikach samochodowych.

Każdy odpowiedzialny kierowca zwraca ogromną uwagę na bezpieczeństwo swoich pasażerów, szczególnie dzieci. To jest także obowiązek każdego posiadacza samochodu, aby dziecko było bezpiecznie przewożone zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Smart Kid Belt

Pasy Smart Kid Belt są regulowane, dzięki czemu można dostosować urządzenie do wagi (maksymalnie 36 kg) i wieku (do 12 lat) przewożonego dziecka. Pozwalają one na większy zakres regulacji niż ma to miejsce w fotelikach samochodowych.

Zobacz pełny opis tego produktu

Cały patent zajmuje znacznie mniej miejsca niż standardowy fotelik, dzięki czemu w samochodzie może zmieścić się jedna osoba więcej. Co ważne, urządzenie to jest łatwe w demontażu, a ich zamontowanie trwa szybciej niż umieszczenie fotelika. Poradzi sobie z tym każdy kierowca, nawet nie mający doświadczenia w instalacji fotelika.

Wydaje mi się to ciekawą alternatywą dla fotelików. Co sądzicie o takim patencie jak Smart Kid Belt?

 

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

1 Komentarz

  1. Matka

    Czy według naszego prawa pasy te mogą zastąpić dziecięcy fotelik? Czy są tylko jego uzupełnieniem?

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

111
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.