Czas na wyciągnięcie ręki

Istnieje kilka rzeczy, bez których nie możemy się w życiu obejść. Jedną z nich jest zegar. W obecnych czasach żyje się szybciej. Wiecznie zabiegani, ciągle do czegoś dążymy, nieustannie mamy coś do zrobienia. Dlatego stale musimy kontrolować czas. Zegara nie może więc zabraknąć ani w naszym życiu, ani w naszych domach.

Zegar

Zegar uniwersalny

Zegar, jak mówi definicja, jest to przyrząd służący do ciągłego pomiaru czasu. Przyzwyczajeni jesteśmy do takich właśnie, standardowych czasomierzy, pokazujących godziny, minuty, a często także sekundy. I takie to czasomierze od lat wiszą na naszych ścianach, a różnią się jedynie kształtem, wielkością, kolorem i designem (jedne posiadają wszystkie cyfry, inne żadnej, a jedynie kreski w różnej ilości: od jednej, wskazującej godzinę dwunastą, poprzez cztery – dwunasta, trzecia, szósta i dziewiąta, aż po dwanaście, po jednej dla każdej godziny). Jeśli potrzebujemy dodatkowych przyrządów do szczegółowego odliczania czasu, zaopatrujemy się w stopery czy minutniki. Jeśli zachodzi konieczność zanotowania jakiejś konkretnej daty w przyszłości, dysponujemy kalendarzem oraz notesem. Żeby wstać do pracy o właściwej godzinie, tak, żeby nie zaspać, dysponujemy budzikiem. W efekcie posiadamy całe mnóstwo rzeczy i urządzeń, bez których nie możemy się obejść. A co by było, gdyby zastąpić je jednym zegarem uniwersalnym?

Wszystkomający zegar ścienny

Wyobraźmy sobie, że posiadamy wiszące na ścianie, cyfrowe urządzenie, będące nie tylko samym zegarem, ale również kalendarzem i termometrem w jednym. Teraz to możliwe. Wystarczy zamówić na stronie www.conrad.pl model Eurochron EFWU 222. Poza dokładną, cyfrowo pokazywaną godziną, urządzenie to wyświetla także kalendarz (obecny, były oraz przyszły), łącznie z tygodniami kalendarzowymi oraz aktualną datę. Wyposażono je także w funkcję przypomnień, dzięki czemu zegar poinformuje nas na czas o nawet ośmiu różnych spotkaniach, a także wygodny budzik. Model umożliwia ręczne ustawianie czasu oraz przełączanie trybu wyświetlania na 12 lub 24 godziny. Ponadto, urządzenie pokazuje temperaturę pomieszczenia (do wyboru w stopniach Celsjusza bądź Fahrenheita) w zakresie od 0 do aż 50 stopni Celsjusza. Dzięki odpowiednim wymiarom (30,6 x 44,5 x 4,3 cm) wyświetlane dane są doskonale widoczne z każdego miejsca w pomieszczeniu, a ich odczytanie nie stanowi najmniejszego problemu. Zegar dostępny jest w kolorze szarym, z szaro-zieloną tarczą. Jest sterowany radiowo. Model zasilają trzy baterie typu C. Praktyczny Eurochron EFWU 222 idealnie nadaje się nie tylko do mieszkania, ale także poczekalni. Z powodzeniem zastępuje tradycyjny zegar, budzik, termometr i kalendarz.

Wygodnie i sprawnie

W dzisiejszych czasach nie mamy czasu biegać po sklepach i przeglądać dziesiątek artykułów, zanim trafimy w końcu na taki, który nam odpowiada. W trosce o nasz cenny czas i wygodę, portal Conrad.pl oferuje online szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów technicznych i elektronicznych wiodących producentów, dostarczanych nam szybko i profesjonalnie, po złożeniu zamówienia na stronie internetowej bądź telefonicznie. Wybrane przez nas produkty otrzymamy niezwykle szybko, bo w ciągu 4 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Conrad to największa w Europie marka sieci sklepów wysyłkowych. Oferuje nie tylko gotowe produkty i gadżety, ale także części zamienne oraz narzędzia. Dla wygody mamy do wyboru wygodne formy płatności online (Dotpay lub Sofort, umożliwiające dokonywanie przelewów kartą kredytową lub przelewów internetowych), za pobraniem oraz przelewem tradycyjnym na konto bankowe. Conrad wie, że możemy po dokonaniu zakupu zmienić zdanie lub, jeśli towar zakupiliśmy na prezent – nie spodobać się obdarowanej osobie. Dlatego oferuje nam możliwość zwrotu towaru w ciągu 20 dni. Warto także wiedzieć, że w Conrad.pl wszystkie produkty objęte są dwu, a w przypadku marki Voltcraft – trzyletnią gwarancją.


E-booki

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 167

Szukałeś mnie na Instagramie?