Dla młodych i nie tylko

Dla narciarzy

Pomimo, że w Risoul brakuje miejsc, w których organizowane byłyby na szeroką skalę imprezy apresski, to jednak chętnie przyjeżdżają tu ludzie młodzi. Kurort łączy w sobie zalety świetnie przygotowanej stacji narciarskiej i cichej, górskiej miejscowości. Ma do zaoferowania miejsca noclegowe w dobrej cenie, przy utrzymaniu przyzwoitej jakości. Być może dlatego młodzi tak chętnie przyjeżdżają do Risoul. Na stokach narciarskich i w okolicznych barach czy pubach, na zmianę słychać język angielski, francuski i polski. Tak, Polacy opanowali i wzięli we władanie i ten kurort narciarski we Francji.

W Risoul nie można się nudzić, jeśli rzeczywiście nie chce się kultywować biernego odpoczynku. W mieście znajduje się jedna dyskoteka Le Morgan i parę pubów. To jednak w zupełności wystarczy, aby zakosztować po dniu pełnym wrażeń na stoku, nocnego życia alpejskiej miejscowości.

Dla narciarzy

Niezależnie od tego, czy już dobrze jeździsz na nartach czy dopiero zamierzasz uczyć się tej niełatwej sztuki, w Risoul znajdziesz idealne warunki do uprawiania narciarstwa. Wykupując skipass na cały pobyt masz dostęp do 2 dolin w regionie – Risoul i Vars. Znajdują się tam dobrze przygotowane, szerokie trasy, których niewątpliwym atutem jest to, że przez długi czas utrzymuje się tam naturalna pokrywa śnieżna umożliwiająca jazdę na nartach. W Risoul jest aż 180 km tras narciarskich o różnym poziomie trudności. Wjazd na górne stoki możliwy jest z wykorzystaniem kolejek gondolowych, krzesełkowych lub orczyków. Większość miejsc noclegowych zlokalizowanych jest bezpośrednio przy samym stoku w Risoul.

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 607
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.