Educaso – udogodnienie w dostępie do materiałów edukacyjnych

Rok akademicki tym razem będzie łaskawszy wszystkim studentom. Nie będziesz już musiał czekać w kolejce po książkę, a później siedzieć nad nią w czytelni. Wszystkie potrzebne książki i materiały edukacyjne znajdziesz w wersji cyfrowej na Educaso.com, nowym portalu edukacyjnym dla wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej.

Szkoła

Czym jest Educaso? To unikalny projekt z zakresu e-learningu i self-publishingu. Z jednej strony, możesz pobierać potrzebne do nauki ebooki, audiobooki, aplikacje i inne materiały cyfrowe. Z drugiej strony, możesz sam publikować swoje prace naukowe i dzielić się innymi materiałami edukacyjnymi oraz zarabiać na tym. Na dobry początek przygotowano konkurs, w którym są do wygrania trzy czytniki Kindle Paperwhite. Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować się na Educaso.com i odpowiedzieć na pytanie: “czym jest dla Ciebie nowoczesna edukacja?”. Dla wszystkich nowych użytkowników, przygotowano pakiet darmowych ebooków o wartości ponad 200 zł. Jest o co się postarać.

Zastanawiasz się, dlaczego sięgać po elektroniczne wersje książek zamiast tradycyjnych? Oto kilka powodów:
Koszt
Publikacja oraz dystrybucja ebooków jest tańsza, dlatego płacisz mniej za cyfrową wersję tego samego materiału.
Dostęp
Ebooki są dostępne 24 godziny na dobę. Biblioteka jest dawno zamknięta, a Ty nagle przypomniałeś sobie o jutrzejszym kolokwium? W ciągu kilku chwil możesz pobrać dowolny ebook i uczyć się aż do rana 😉
Wygoda
Często potrzebujemy mieć przy sobie kilka książek, a każda ma około kilkuset stron. Zamiast dźwigać zbędne kilogramy, lepiej wybrać małe lekkie urządzenie, w którym zmieścisz całą potrzebną biblioteczkę. Ebooki są szczególnie wygodne w czasie studiów, gdy pracujesz z dużą ilością materiałów tekstowych.
Ekologia
Zamiast kupować książkę, z której skorzystasz raz – wybierz ebook, do którego przygotowania nie trzeba będzie wycinać drzew i marnować papieru.
Nowoczesność
Ebooki są trendy. Po druku na papierze nadchodzi nowa era książek drukowanych. Warto otworzyć się na innowacje i wypróbować nowych rozwiązań.

Educaso

Projekt Educaso.com jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. “Dotacje na innowacje” – “Inwestujemy w waszą przyszłość”


Spodobał Ci się ten wpis? Będzie mi niezmiernie miło, jeśli postawisz mi symboliczną kawę☕
[Przeczytaj, dlaczego warto]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.

2,675