Educaso – udogodnienie w dostępie do materiałów edukacyjnych

Rok akademicki tym razem będzie łaskawszy wszystkim studentom. Nie będziesz już musiał czekać w kolejce po książkę, a później siedzieć nad nią w czytelni. Wszystkie potrzebne książki i materiały edukacyjne znajdziesz w wersji cyfrowej na Educaso.com, nowym portalu edukacyjnym dla wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć więcej.

Szkoła

Czym jest Educaso? To unikalny projekt z zakresu e-learningu i self-publishingu. Z jednej strony, możesz pobierać potrzebne do nauki ebooki, audiobooki, aplikacje i inne materiały cyfrowe. Z drugiej strony, możesz sam publikować swoje prace naukowe i dzielić się innymi materiałami edukacyjnymi oraz zarabiać na tym. Na dobry początek przygotowano konkurs, w którym są do wygrania trzy czytniki Kindle Paperwhite. Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować się na Educaso.com i odpowiedzieć na pytanie: “czym jest dla Ciebie nowoczesna edukacja?”. Dla wszystkich nowych użytkowników, przygotowano pakiet darmowych ebooków o wartości ponad 200 zł. Jest o co się postarać.

Zastanawiasz się, dlaczego sięgać po elektroniczne wersje książek zamiast tradycyjnych? Oto kilka powodów:
Koszt
Publikacja oraz dystrybucja ebooków jest tańsza, dlatego płacisz mniej za cyfrową wersję tego samego materiału.
Dostęp
Ebooki są dostępne 24 godziny na dobę. Biblioteka jest dawno zamknięta, a Ty nagle przypomniałeś sobie o jutrzejszym kolokwium? W ciągu kilku chwil możesz pobrać dowolny ebook i uczyć się aż do rana 😉
Wygoda
Często potrzebujemy mieć przy sobie kilka książek, a każda ma około kilkuset stron. Zamiast dźwigać zbędne kilogramy, lepiej wybrać małe lekkie urządzenie, w którym zmieścisz całą potrzebną biblioteczkę. Ebooki są szczególnie wygodne w czasie studiów, gdy pracujesz z dużą ilością materiałów tekstowych.
Ekologia
Zamiast kupować książkę, z której skorzystasz raz – wybierz ebook, do którego przygotowania nie trzeba będzie wycinać drzew i marnować papieru.
Nowoczesność
Ebooki są trendy. Po druku na papierze nadchodzi nowa era książek drukowanych. Warto otworzyć się na innowacje i wypróbować nowych rozwiązań.

Educaso

Projekt Educaso.com jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. “Dotacje na innowacje” – “Inwestujemy w waszą przyszłość”

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 751
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.