Jak ściągać pliki muzyczne z Soundcloud?

Trafiłeś na dobry utwór muzyczny w serwisie Soundcloud, który chcesz ściągnąć, lecz się nie da? Wszystko się da. Aby niemożliwe stało się możliwe, wejdź na podstronę z utworem na Soundcloud, który chcesz pobrać i skopiuj adres linku.

Teraz, wejdź na stronę:
http://scdownloader.mathzx.com
i w pole wyszukiwarki wklej wcześniej skopiowany URL. Wyświetli Ci się bezpośredni link do pliku, który od razu możesz pobrać na dysk.

EDIT:
Powyższy link jest już nieaktywny. Podaję inną metodę:
http://anything2mp3.com/pl

Miłego słuchania.

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Komentarzy: 3

 1. ~`Yuki

  Korzystałam z tego downloadera i świetnie się spisał. Lecz od tego miesiąca wyświetla się komunikat o niedziałaniu strony.

 2. Marcin Kamiński

  Aktualizacja. W opisie podaję nowy link. Stary jest już nieaktualny.

 3. Joshua666

  ja tam zawsze korzystam z androidmp3.pl
  można wklejać linki nie tylko z soundcloud
  do tego mają mobilną wersję i można pobierać wszystko bezpośrednio na smartfona 🙂

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 399
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.