Jak włączyć Repeat na Youtube?

Repeat na Youtube

Znalazłeś ciekawy utwór na Youtube, i spodobał Ci się tak bardzo, że chcesz go słuchać w kółko? Zapewne nieraz zastanawiałeś się co zrobić, aby nie klikać przycisku PLAY za każdym razem gdy utwór znowu się skończy. O ile życie było by wygodniejsze bez konieczności za każdym razem włączania kawałka od początku, bez odrywania się od przyjemności płynącej ze słuchania muzyki.

Niestety Youtube nie udostępnia w playerze opcji Repeat, ale znalazłem inny sposób aby cieszyć się nieskończoną ilością automatycznych powtórzeń. Opiszę krok po kroku w jaki sposób ustawić repeat na Youtube.

Krok 1.
Wchodzimy na filmik który chcemy otworzyć.

Krok 2.
Widzimy w pasku adresu ciąg znaków (na załączonym obrazku przykładowy ciąg zaznaczyłem czerwoną linią).

Powtarzanie utworów na Youtube

Krok 3.
Kopiujemy ten ciąg znaków (sam zaznaczony ciąg, nie cały link!)

Krok 4.
Wrzucamy do paska adresu link:
http://youtube.googleapis.com/v/###########&version=2&autoplay=1&loop=1&fs=1
gdzie ########### to skopiowany wcześniej ciąg znaków z linku filmu który chcemy odtwarzać

Finalnie przykładowy link wygląda następująco:

Powtarzanie filmów na Youtube

Otworzy nam się player na całe okno.
Nie musisz nawet naciskać PLAY. Funkcja &autoplay=1 sama włącza automatyczne odtwarzanie (jedynka w tym przypadku oznacza prawdę w zagadnieniu zerojedynkowym). Za REPEAT odpowiada funkcja &loop=1 (zero powoduje wyłączenie pętli).

Miłego słuchania!

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

1 Komentarz

  1. Arek

    dobry, jasny instruktarz , pozdro:)

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 038
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.