Kalendarz Euro 2016. Pobierz gotowy harmonogram z Kalendarza Google

Kalendarz meczów Euro 2016

Nie możesz doczekać się meczów Euro 2016? Jesteś normalny. Wiele fanów piłki tak ma. Ja też, mimo iż z piłką nożną mam wspólnego tylko tyle, że wiem na którym kanale jest transmitowana. Sezon na mecze Euro 2016 uważam za otwarty i żeby żadnego nie przegapić, mam zapisane wszystkie terminy transmisji.

Zapisywanie meczów na tablicy korkowej w pracy lub na karteczce przypiętej magnesikiem na lodówce jest raczej średnio skuteczne. Od paru lat, od kiedy przesiadłem się na system Android, o wszystkich moich spotkaniach, zadaniach, programach do obejrzenia pamięta za mnie smartfon z zapisanymi zadaniami w Kalendarzu Google. Nie mogło być inaczej w przypadku mistrzostw piłki Euro 2016.

Z tej własine okazji stworzyłem terminarz w Kalendarzu Google ze wszystkimi meczami Euro 2016. Możesz korzystać z niego do woli i w prosty sposób importować do swojego kalendarza.

Jak dodać zewnętrzny kalendarz do swojego Kalendarza Google?

W prawym dolnym rogu poniższego kalendarza jest ikonka z plusikiem. Wystarczy, że ją klikniesz i potwierdzisz alert, który zapyta Cię czy rzeczywiście chcesz dodać ten kalendarz do swojego konta. Po potwierdzeniu dane importują się automatycznie i niemal natychmiast zostaje pobrany cały harmonogram meczów Euro 2016 na twoje konto Kalendarza Google. Ważne: aby zaimportować dane musisz oczywiście być zalogowany na swoim koncie Google.

Autor zdjęcia tytułowego: Paweł Kadysz


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt. Kalendarz Euro 2016. Pobierz gotowy harmonogram z Kalendarza Google?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Komentarzy: 6

 1. Er

  super – dziekuję

 2. Katarzyna

  17 czerwca brakuje w kalendarzu 2 meczów!

 3. Paweł

  wielkie dzięki!

 4. Marcin Kamiński

  Dzięki za czujność. Już poprawione. Jest komplet.

 5. Sławek

  Super, dziękuję 🙂

 6. Katarzyna

  A ja dziękuję za uzupełnienie i pozdrawiam!

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 872