Hej hej! Obserwuj mnie na Instagramie: marcinkaminski_pl

Kalendarz Euro 2016. Pobierz gotowy harmonogram z Kalendarza Google

Kalendarz meczów Euro 2016

Nie możesz doczekać się meczów Euro 2016? Jesteś normalny. Wiele fanów piłki tak ma. Ja też, mimo iż z piłką nożną mam wspólnego tylko tyle, że wiem na którym kanale jest transmitowana. Sezon na mecze Euro 2016 uważam za otwarty i żeby żadnego nie przegapić, mam zapisane wszystkie terminy transmisji.

Zapisywanie meczów na tablicy korkowej w pracy lub na karteczce przypiętej magnesikiem na lodówce jest raczej średnio skuteczne. Od paru lat, od kiedy przesiadłem się na system Android, o wszystkich moich spotkaniach, zadaniach, programach do obejrzenia pamięta za mnie smartfon z zapisanymi zadaniami w Kalendarzu Google. Nie mogło być inaczej w przypadku mistrzostw piłki Euro 2016.

Z tej własine okazji stworzyłem terminarz w Kalendarzu Google ze wszystkimi meczami Euro 2016. Możesz korzystać z niego do woli i w prosty sposób importować do swojego kalendarza.

Jak dodać zewnętrzny kalendarz do swojego Kalendarza Google?

W prawym dolnym rogu poniższego kalendarza jest ikonka z plusikiem. Wystarczy, że ją klikniesz i potwierdzisz alert, który zapyta Cię czy rzeczywiście chcesz dodać ten kalendarz do swojego konta. Po potwierdzeniu dane importują się automatycznie i niemal natychmiast zostaje pobrany cały harmonogram meczów Euro 2016 na twoje konto Kalendarza Google. Ważne: aby zaimportować dane musisz oczywiście być zalogowany na swoim koncie Google.

Autor zdjęcia tytułowego: Paweł Kadysz


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
Kalendarz Euro 2016. Pobierz gotowy harmonogram z Kalendarza Google?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

Komentarzy: 6

 1. Er

  super – dziekuję

 2. Katarzyna

  17 czerwca brakuje w kalendarzu 2 meczów!

 3. Paweł

  wielkie dzięki!

 4. Marcin Kamiński

  Dzięki za czujność. Już poprawione. Jest komplet.

 5. Sławek

  Super, dziękuję 🙂

 6. Katarzyna

  A ja dziękuję za uzupełnienie i pozdrawiam!

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.

8 700