Hej hej! Obserwuj mnie na Instagramie: marcinkaminski_pl

[TL;DR] Lickster – aplikacja ćwicząca język… tam na dole

Aplikacja do ćwiczenia minetki

Pomysły na aplikacje na smartfona niejeden raz mnie zaskoczyły. Były aplikacje symulujące picie piwa, w których po przechyleniu smartfona zmieniał się kąt nachylenia cieczy na ekranie. Był też wibrator dla kobiet, którego programy wibracji można ustawić wedle własnych preferencji. Był też symulator robienia zeza, w którym przednia kamerka sprawdzała intensywność wychylenia gałek ocznych. W takim razie raczej nie powinna zdziwić aplikacja dla mężczyzn (lub pań preferujących żeńską płeć) trenująca wykonywanie ruchów językiem tam na dole. Zrobienie dobrze partnerce to sztuka, a opanowanie tej techniki do perfekcji to wręcz konieczność.

Lickster

Aplikacja Lickster pozwala na wytrenowanie zwinnych ruchów języka, symulując robienie dobrze partnerce. Efektem ubocznym może być co najwyżej obśliniony ekran podczas gry, ale niech ktoś powie, że nie warto?

Zanim napiszę, gdzie tę aplikację można znaleźć, zapraszam na krótką prezentację aplikacji na Youtube. Reszta poniżej.

A teraz informacja zła: ta aplikacja oficjalnie nie istnieje. Ten filmik jest tylko kreatywnym pomysłem fikcyjnej aplikacji. Ale sam przyznaj, że chciałeś wiedzieć skąd ją pobrać? Świntuchu 😉


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
[TL;DR] Lickster – aplikacja ćwicząca język… tam na dole?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

1 Komentarz

  1. Marta

    Dobrze, że nie ma podobnych aplikacji dla kobiet, bo by zdarzyło się niejedno połknięcie telefonu 😀

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.

7 524