Hej hej! Obserwuj mnie na Instagramie: marcinkaminski_pl

[TL;DR] Mądry, że f*ck

To miała być obszerna recenzja, ale nie ma co się rozpisywać nad tym, co proste.

Opowiem krótkimi słowami o książce “Mądry że F*ck”, którą napisał Gary John Bishop. Książce dla niektórych kontrowersyjnej, a dla innych motywacyjnym kopniakiem. Jest to książka poradnikowa, dotycząca innego spojrzenia na życie i sposobie myślenia o swoich porażkach. Autor przekazuje szereg mądrości – niby banalnych, acz celnych i opowiedzianych po swojemu truizmach, które brzmią tak oryginalnie, że co jakiś czas trzeba się puknąć w czoło. Dlaczego? Dlatego, żeby przypomnieć sobie o tak istotnych rzeczach, które przez naszą nieuwagę gdzieś giną w gąszczu innych życiowych zasad.

Mądry że fuck

Pozwolę sobie zacytować jeden z najważniejszych fragmentów:

Kochaj kogoś dlatego, że go kochasz,
a nie dlatego, że oczekujesz,
że będziesz kochany.

Jeszcze jeden cytat:

Sukces to nieco inne przeformułowanie osiągnięć, czyli robienie tego, co trzeba zrobić tu i teraz, a nie później czy gdzie indziej. Sukces polega na dążeniu do celu, czyli trzeba zrobić to teraz, jak najszybciej. Rób więc to, co potrzebujesz, bądź teraz. Nigdy później.

Kształt treści przypadnie do gustu osobom, które lubią, jak jakiś głośny trener krzyczy na nich i nie oszczędza w słowach. Gary John Bishop po raz trzeci dochodzi do głosu. Trzecia książka pod skróconym tytułem “Mądry że F*ck” (nie pytajcie jak brzmi pełny tytuł) jest następcą poprzednich: “Unf*ck yourself” oraz “Skończ z tym sh*tem”. Wszystkie ukazały się na rynku polskim dzięki Wydawnictwu Insignis.


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
[TL;DR] Mądry, że f*ck?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.

214