Mikołaj Coca Coli na wakacjach z Pepsi. Reklama, której Coca-Cola się nie spodziewała

Reklama Pepsi MikołajBrakowało Ci w minioną zimę reklam z ciężarówkami i mikołajem od Coca Coli? Niektórym święta kojarzą się właśnie z Kevinem i słynną reklamą Coca Coli. Chwilę nieuwagi potrafił wykorzystać największy konkurent producenta napojów: PEPSI. Pomysł na reklamę Pepsi z Mikołajem spędzającym wakacje jest strzałem w dziesiątkę. Czy może to być odebrane jako trolling marketingowy? Może być, ale nikomu to nie przeszkadza, a wręcz bawi.

Mikołaj, dotychczas kojarzony z Coca Colą, wyjeżdża na wakacje do ciepłych krajów i tam się bawi. Podchodzi do barmana i prosi o… Pepsi. Barman zdziwiony próbuje się upewnić, czy aby na pewno Mikołaj dokonał prawidłowego zamówienia. Mikołaj odpowiada barmanowi, że jest na urlopie, więc zobowiązania wobec Coca Coli go nie obowiązują.

Brawo dla Pepsi za przechwycenie pomysłu ich największego konkurenta. Czekamy teraz na ripostę od Coca Coli, bo na pewno ta reklama nie pozostanie bez reakcji.

Zobacz reklamę “Mikołaj Pepsi” na Youtube:

Wakacje, Mikołaj, urlop, lato, Pepsi – co łączy te cztery rzeczy? Teraz już wszystko jasne 🙂


Spodobał Ci się ten wpis? Będzie mi niezmiernie miło, jeśli postawisz mi symboliczną kawę☕
[Przeczytaj, dlaczego warto]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarzy: 2

  1. kwietnik

    ta reklama ma 3 lata…

  2. manniemam

    Czy ten mikołaj po urlopie wróci do coca-coli? Czy już na stałe zostanie w Pepsi?

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.

12,607