Mikołaj Coca Coli na wakacjach z Pepsi. Reklama, której Coca-Cola się nie spodziewała

Reklama Pepsi MikołajBrakowało Ci w minioną zimę reklam z ciężarówkami i mikołajem od Coca Coli? Niektórym święta kojarzą się właśnie z Kevinem i słynną reklamą Coca Coli. Chwilę nieuwagi potrafił wykorzystać największy konkurent producenta napojów: PEPSI. Pomysł na reklamę Pepsi z Mikołajem spędzającym wakacje jest strzałem w dziesiątkę. Czy może to być odebrane jako trolling marketingowy? Może być, ale nikomu to nie przeszkadza, a wręcz bawi.

Mikołaj, dotychczas kojarzony z Coca Colą, wyjeżdża na wakacje do ciepłych krajów i tam się bawi. Podchodzi do barmana i prosi o… Pepsi. Barman zdziwiony próbuje się upewnić, czy aby na pewno Mikołaj dokonał prawidłowego zamówienia. Mikołaj odpowiada barmanowi, że jest na urlopie, więc zobowiązania wobec Coca Coli go nie obowiązują.

Brawo dla Pepsi za przechwycenie pomysłu ich największego konkurenta. Czekamy teraz na ripostę od Coca Coli, bo na pewno ta reklama nie pozostanie bez reakcji.

Zobacz reklamę “Mikołaj Pepsi” na Youtube:

Wakacje, Mikołaj, urlop, lato, Pepsi – co łączy te cztery rzeczy? Teraz już wszystko jasne 🙂

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Komentarzy: 2

  1. kwietnik

    ta reklama ma 3 lata…

  2. manniemam

    Czy ten mikołaj po urlopie wróci do coca-coli? Czy już na stałe zostanie w Pepsi?

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 802
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.