Nowe Google Plus po reanimacji

Nowy Wygląd Google+

O Google Plus niewiele osób słyszało. Nie słyszeli nawet ci, którzy mają tam konto. Jak to? Jeśli choć raz zakładałeś konto na Gmailu, Youtube, lub masz smartfona z Androidem, zostało Ci założone zintegrowane konto Google. Może dlatego Google Plus ma tak dużo użytkowników, tylko co z tego, skoro tak mało osób z tego portalu korzysta, a jeszcze mniej jest świadomych o posiadaniu tam konta? Co innego mówią statystyki, a co innego ruch na tym portalu.

Google Plus – nowy wygląd

Google nie poddaje się i nadal chce walczyć o swoją uwagę w mediach społecznościowych. Choć pewnie już się pogodzili z faktem, iż konkurowanie z Facebookiem, nawet dla takiego giganta jakim jest Google, to walka z wiatrakami, lecz nadal co jakiś czas coś tam się dzieje na Plusie. Dziś użytkownicy dostali zupełnie nowy interfejs, który może wniesie trochę świeżości. Wszyscy wiemy, że na Google Plus raczej nie ma co liczyć na komunikację między znajomymi. Google też już to wie, dlatego nowe zmiany zostały dostosowane do panujących tutaj trendów komunikacji odbiorcy z marką lub grupą tematyczną.

Skoro nie wygrali o użytkownika z Facebookiem, może zawalczą o bycie konkurencją dla LinkedIn?

Nowe Google Plus

Nowe Google Plus. Gdyby nie logo u góry, nie wiedział bym, że to ten serwis.

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 226
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.