Kiedy chcesz wyrazić osobowość w inny sposób

Mówi się, że chłopcy noszą t-shirty, a mężczyźni koszule. Tak jest, ale za każdym razem, gdy chcę się poczuć beztrosko jak za dawnych czasów, zrzucam z siebie koszulę (które mimo wszystko lubię nosić), zakładam t-shirt i wychodzę prosto przed siebie. Gdzieś, gdzie oczy poniosą. Samotnie.

Ubrania wyrażające osobowość

Moją osobistą przewagą, jaką mają t-shirty, a nie mogą mieć koszule, to możliwość wyboru grafiki, aby wyrazić siebie w sposób taki, w jaki koszule wyrazić nie mogą. Co prawda koszule muszą być poważne, jak na faceta przystało, ale czasami chciałoby się w wolnym czasie założyć coś, co określa siebie w inny sposób.

Lubię kulturę indiańską. Pasjonuje mnie to. Lubię zarówno poznawać ich obrzędy, jak i wsłuchiwać się w muzykę pochodzącą z dalekich plemion indiańskich. Dlatego odpowiednio do nastroju, zakładam t-shirt z klimatem indiańskim, aby choć trochę móc się poczuć w tych klimatach. To taka namiastka tego, co się lubi i chęć identyfikowania się z tym. A kto jak kto, ale mężczyźni uwielbiają się z czymś identyfikować.

T-shirt męski. Czaszka indiańska

Można też połączyć t-shirta z elegancką koszulą i też wygląda świetnie. [Link do produktu]

Można mieć gotowy motyw. Można też wymyślić własny wzór

Wyboru wzorów t-shirtów w internecie jest mnóstwo. Są jednak sytuacje, kiedy chciałoby się wymyślić własny wzór. Co zrobić w takim przypadku? Podejmując współpracę z marką PrintLander, znalazłem możliwość zamówienia koszulki z własnym nadrukiem. To ciekawe rozwiązanie, ponieważ nie musi cię ograniczać do tematów, które istnieją, a przy okazji pozwoli wyzwolić w tobie kreatywność.

Jeśli nie zaliczasz się do tych super mega wypasionych kreatywnych – nie szkodzi. Wybór wzorów jest na tyle duży, że bez problemu można znaleźć motyw, który chce się nosić. Albo dwa. Albo trzy. Osiem 🙂

T-shirt Dziewczyna miód malina

A ten wzór wybrałem na prezent urodzinowy. [Link do produktu]

A może chcesz zrobić komuś prezent?

T-shirt z motywem może stanowić prezent dla bliskiej ci osoby. Możesz wyrazić swoje słowa do tej osoby wybierając t-shirt z treścią, będącą w pewnym stopniu chęcią przekazania czegoś zamiast formy słownej. To pokazuje, jak bardzo praktyczny jest t-shirt z motywem, który w niektórych sytuacjach jest uniwersalnym ubraniem (i prezentem).


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt. Kiedy chcesz wyrazić osobowość w inny sposób?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

1 Komentarz

  1. Paula

    Bluzki z napisami – OKEY ale jeżeli nie są typu “po co mi fajne cycki, skoro mam fajny tyłek” albo “bez tej koszulki też wyglądam całkiem nieźle”;-)

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 013