Kiedy chcesz wyrazić osobowość w inny sposób

Mówi się, że chłopcy noszą t-shirty, a mężczyźni koszule. Tak jest, ale za każdym razem, gdy chcę się poczuć beztrosko jak za dawnych czasów, zrzucam z siebie koszulę (które mimo wszystko lubię nosić), zakładam t-shirt i wychodzę prosto przed siebie. Gdzieś, gdzie oczy poniosą. Samotnie.

Ubrania wyrażające osobowość

Moją osobistą przewagą, jaką mają t-shirty, a nie mogą mieć koszule, to możliwość wyboru grafiki, aby wyrazić siebie w sposób taki, w jaki koszule wyrazić nie mogą. Co prawda koszule muszą być poważne, jak na faceta przystało, ale czasami chciałoby się w wolnym czasie założyć coś, co określa siebie w inny sposób.

Lubię kulturę indiańską. Pasjonuje mnie to. Lubię zarówno poznawać ich obrzędy, jak i wsłuchiwać się w muzykę pochodzącą z dalekich plemion indiańskich. Dlatego odpowiednio do nastroju, zakładam t-shirt z klimatem indiańskim, aby choć trochę móc się poczuć w tych klimatach. To taka namiastka tego, co się lubi i chęć identyfikowania się z tym. A kto jak kto, ale mężczyźni uwielbiają się z czymś identyfikować.

T-shirt męski. Czaszka indiańska

Można też połączyć t-shirta z elegancką koszulą i też wygląda świetnie. [Link do produktu]

Można mieć gotowy motyw. Można też wymyślić własny wzór

Wyboru wzorów t-shirtów w internecie jest mnóstwo. Są jednak sytuacje, kiedy chciałoby się wymyślić własny wzór. Co zrobić w takim przypadku? Podejmując współpracę z marką PrintLander, znalazłem możliwość zamówienia koszulki z własnym nadrukiem. To ciekawe rozwiązanie, ponieważ nie musi cię ograniczać do tematów, które istnieją, a przy okazji pozwoli wyzwolić w tobie kreatywność.

Jeśli nie zaliczasz się do tych super mega wypasionych kreatywnych – nie szkodzi. Wybór wzorów jest na tyle duży, że bez problemu można znaleźć motyw, który chce się nosić. Albo dwa. Albo trzy. Osiem 🙂

T-shirt Dziewczyna miód malina

A ten wzór wybrałem na prezent urodzinowy. [Link do produktu]

A może chcesz zrobić komuś prezent?

T-shirt z motywem może stanowić prezent dla bliskiej ci osoby. Możesz wyrazić swoje słowa do tej osoby wybierając t-shirt z treścią, będącą w pewnym stopniu chęcią przekazania czegoś zamiast formy słownej. To pokazuje, jak bardzo praktyczny jest t-shirt z motywem, który w niektórych sytuacjach jest uniwersalnym ubraniem (i prezentem).


1 Komentarz

  1. Paula

    Bluzki z napisami – OKEY ale jeżeli nie są typu „po co mi fajne cycki, skoro mam fajny tyłek” albo „bez tej koszulki też wyglądam całkiem nieźle”;-)

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.