[TL;DR] Beztroska melodia na codzienną pobudkę: Paula & Karol – “Rocky”

Paula & Karol Rocky

Świat prosty, nieco naiwny, ale przede wszystkim beztroski. Gdyby taki świat można było opisać muzyką, to utwór “Rocky” polskiego duetu Paula & Karol doskonale by pasował. Taka melodia od paru dni budzi mnie każdego poranka, kiedy słońce zaczyna już zaglądać przez okno. Utwór ten sprawia, że wstaję bardziej napełniony optymizmem i motywacją. Polecam ci go włączać codziennie rano.

Klip powstał 19 maja 2017 roku.

Posłuchaj:

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 682
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.