Polityka prywatności

Wszelkie Twoje dane są bezpieczne.

Strona stosuje statystyki Google Analytics, które są przechowywane przez Google.
Na stronie stosowany jest także Piksel Facebooka, którego dane są przechowywane przez serwis Facebook.

Twój nick, którym się posługujesz podczas pisania komentarzy pod wpisami, służy jedynie identyfikacji komentującego pod wpisem.
Email, który wpisujesz podczas komentowania, nie jest nikomu udostępniany. Podczas komentowania masz możliwość zapisania się na newsletter, którego operatorem jest MailChimp.

Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.