Pomysł na prezent pod choinkę do 300 złotych

Mikołaj

Kalendarz pokazuje, że mamy już grudzień, a ty wciąż nie masz prezentów świątecznych! Im bliżej wigilii, tym bardziej wątpisz, że uda ci się znaleźć coś odpowiedniego. Do głowy przychodzą ci same oklepane pomysły, a przecież nie takie prezenty chcesz sprawić swoim bliskim. Myślisz o prezentach, które będą bardzo oryginalne, ale boisz się przy tym, że będą kosztowały fortunę. Ale czy na pewno?

Nieszablonowe rozwiązania

Myśląc o prezencie świątecznym wyobrażamy sobie przedmiot ukryty pod choinką. Zapominamy przy tym, że jeśli chodzi o prezenty, to jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, której czasem warto dać się ponieść i zrezygnować z konwencjonalnych upominków w postaci biżuterii, ciepłych skarpet czy książki. Zwłaszcza, jeżeli osoba, której chcemy sprawić niespodziankę, także jest wyjątkowa.

Zastanów się nad tym, czy nie chcesz w tym roku podarować bliskiej osobie… przygody! Zapomnij o pakowaniu w papier nowego zegarka, a w zamian za to daj swojemu krewnemu czy przyjacielowi możliwość na zdobycie nowego doświadczenia i zapisanie w jego pamięci niezapomnianych chwil.

Dziesiątki możliwości

Jeśli pomysł na usługę zamiast przedmiotu w ramach prezentu cię zainteresował, to zacznij zastanawiać się, z jakiego wyjścia najbardziej ucieszy się obdarowywana osoba. Może to być ekstremalny wypad na łono natury, gdzie bliska ci osoba doświadczy jazdy offroad w ubłoconym samochodzie terenowym lub poczuje wiatr we włosach (oczywiście pod kaskiem) pędząc na quadzie. A może chcesz przybliżyć tej osobie nieba? Wyślij ją na lot balonem albo paralotnią. Wolisz, żeby bliska ci osoba raczej zbliżała się do ziemi niż od niej oddalała? Niech w takim razie skoczy ze spadochronem albo na bungee!

Dla mniej odważnych, ale wciąż ciekawych świata przygotowano takie opcje jak wizyty w escape roomach czy parkach trampolin, lekcje tańca towarzyskiego lub pole dance, a także spektakle w teatrach, odwiedziny w kręgielni, na ściance wspinaczkowej czy różnego rodzaju symulatory.

Jeśli zaś masz zamiar sprawić prezent typowemu domatorowi, najbardziej ceniącemu sobie spokój i wygodę, zafunduj mu kolację, podczas której pozna nowe, egzotyczne smaki, albo degustację różnego rodzaju słodkości bądź wyszukanych alkoholi. Myślisz „To nie dla niej/dla niego” – w takim razie wykup pakiet spa, masaż, manicure, peeling albo inny zabieg kosmetyczno-leczniczy. Jeżeli zaś twój bliski jest przeciwieństwem domatora – wyślij go na krótką wycieczkę do jednego z najpiękniejszych zakątków Polski, choćby w Bieszczady czy na Mazury.

Okazja czyni… prezent

Któraś z powyższych propozycji na pewno przyprawiła cię o gęsią skórkę. Częściowo dlatego, że tego typu pomysły na prezent są bardzo oryginalne i warte uwagi, a częściowo dlatego, że wydaje ci się, że musiałbyś wydać na nie fortunę. Nic bardziej mylnego! Sprawdź bogatą ofertę zamieszczoną na superprezenty.pl i przekonaj się sam, że absolutnie wszystkie wymienione wyżej pomysły na prezent są na wyciągnięcie ręki, nawet jeśli twój budżet zakłada tylko 300 zł. Nierzadko za tę kwotę będziesz w stanie sprawić prezent nie tylko jednemu bliskiemu, ale także wybranej przez niego osobie towarzyszącej.

Zobacz też to:


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt. Pomysł na prezent pod choinkę do 300 złotych?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

1 Komentarz

  1. Mateusz

    300 zł imho dosyć dużo jak na prezent, ale w sumie jak kogoś stać… ;p

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

970