Porównanie najnowszych modeli dronów – który jest dla Ciebie najlepszy?

Fotograf z dronem nad brzegiem morza

Oferując różnorodność możliwości, od fotografowania i filmowania po eksplorację otoczenia z powietrza, drony stają się niezwykle atrakcyjnym sprzętem dla szerokiego grona użytkowników. Jednak przy tak ogromnym wyborze dostępnych modeli trudno wybrać ten idealny. Przyjrzyjmy się zatem najnowszym modelom dronów marki DJI, lidera w tej branży, aby pomóc Ci w dokonaniu najlepszego wyboru.

Drony DJI – sprawdzona jakość

Od lat w corocznych rankingach najlepszych dronów dominują modele marki DJI. Warto zatem zacząć od krótkiego przedstawienia firmy stojącej za produkcją tych urządzeń. Marka DJI powstała w Chinach, już w 2006 roku. Jak na tę branżę jest to zatem przedsiębiorstwo z całkiem długą historią. Od początku firma intensywnie inwestowała w rozwój i szukanie nowych rozwiązań. Pozwoliło to szybko zdobyć licznych klientów w rodzimym kraju, oraz rozpocząć ekspansję zagraniczną. Dzisiaj drony DJI to najwyżej cenione urządzenia na całym świecie. Firma posiada ponad połowę rynku dronów. Sprzęt tej marki słynie z najnowocześniejszych rozwiązań i niezawodności.

Uniwersalny DJI Avata

Wśród najnowszych dronów DJI na wyróżnienie zasługuje bez wątpienia model Avata. Jest to sprzęt niezwykle uniwersalny. Zawdzięcza to między innymi optymalnym wymiarom, które stanowią kompromis pomiędzy masywnym, dronem o największych możliwościach, a urządzeniami kompatybilnymi, które można schować do kieszeni.

Avata to dron wyróżniający się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Jest bardzo zwinny oraz wyposażony w rozmaite zabezpieczenia, takie jak system wizyjny, czujnik ToF, obudowa śmigieł, czy Tryb Turtle. Dron może utrzymywać się w locie nawet do 18 minut.

Niezwykle istotnymi elementami dzisiejszych dronów są systemy fotograficzne. W DJI Avata zastosowano matrycę CMOS 1/1,7. Kamera daje możliwość nagrywania filmów w 4H. Kąt widzenia soczewki wynosi aż 155 stopni. Dla uzyskania lepszej jakości obrazu użytkownik może włączyć tryb D-Cinelike. Natomiast za stabilność obrazu odpowiadają sprawdzone technologie: RockSteady 2.0 i Horizon Steady.

Warto w tym miejscu wskazać na DJI Avata w wersji Pro-View Combo. Zestaw zawiera gogle DJI Goggles, zapewniające immersyjne doznanie lotu. Możesz poczuć się, jakbyś siedział na dronie i latał razem z nim.

DJI Mini 3 Pro

Model Mini 3 Pro to zupełnie inna propozycja niż omówiony wcześniej dron Avata. Kluczowymi cechami Mini 3 Pro są miniaturowe wymiary i minimalna waga. Urządzenie to waży poniżej 250 g, przez co użytkowanie go nie wymaga uzyskania licencji. Sprzęt jest bardzo zwinny i łatwy w prowadzeniu. Z powodu mniejszych wymiarów nie zmieściło się w nim tak wiele systemów bezpieczeństwa, jak we wspomnianym wcześniej Avata, jednak za sprawą wymiarów i wagi bezpieczeństwo poruszania się oboma dronami jest na podobnie wysokim poziomie.

Aparat z matrycą CMOS 1/1,3 cala pozwala uzyskiwać nagrania o rozdzielczości 4K. Filmy i zdjęcia są pełne szczegółów – nawet te wykonywane z dużej wysokości i przy sporej prędkości. Dużą zaletą modeli Mini 3 Pro jest działanie na jednym ładowaniu aż do 38 minut.

Drony DJI oferują szeroką gamę technologicznie zaawansowanych i niezawodnych dronów. Bez względu na wybór, jedno jest pewne: z dronem DJI możesz liczyć na najwyższą jakość i niezapomniane doświadczenia z lotu.

Materiał (tekst i grafika) dostarczony przez reklamodawcę. Odpowiedzialność za dostarczoną treść ponosi reklamodawca.
E-booki

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

306

Szukałeś mnie na Instagramie?