Premiery gier PC 2019 – poznaj najciekawsze tytuły

Premiery gier PC 2019

Szukasz gier, w które mógłbyś zagrać w 2019 roku? Poznaj zatem najważniejsze tytuły, które ukazały się pod koniec poprzedniego lub na początku tego roku! Szeroka rozpiętość tematyczna nowości sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie i znajdzie wspaniałą rozrywkę na wiele godzin spędzonych zimowymi wieczorami przez komputerem!

FIFA 19

Kolejna odsłona wieloletniej serii gier o tematyce piłki nożnej. To już 26. odsłona tej kultowej pozycji, do której chętnie wracają nie tylko miłośnicy futbolu. Gra wzbogacona została o prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League, co daje jeszcze więcej możliwości zabawy, a wszystkie mecze opatrzone są komentarzami Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Kolejną nowością w grze FIFA 19 jest dodatek z przygodami Alexa Huntera. Gracze otrzymują także więcej kontroli nad samymi meczami – decydują niemal o wszystkim – od taktyki po każdy, najmniejszy kontakt z piłką. Nawet wykonanie strzału będzie składało się na kilka elementów. Ciekawi efektów?

Battlefield V

Twórcy gier uwielbiają wracać do sprawdzonych i uwielbianych przez graczy tytułów – nie inaczej jest z serią Battlefield. Tutaj mamy do czynienia z kolejną odsłoną gry umieszczonej w realiach II Wojny Światowej. Znajdziesz tu zarówno tryb jednoosobowy, jak i multiplayer, więc z pewnością wybierzesz swój ulubiony sposób przechodzenia gier. Walcz w niezwykłych miejscach na całym świecie i odkrywaj historie, o których wcześniej nie słyszałeś!Gry komputerowe

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 to nowa odsłona symulacji rolnictwa, której poprzednia część została świetnie przyjęta przez graczy! Realistyczna grafika, setki odtworzonych maszyn i narzędzi rolniczych, bogaty inwentarz (kury, owce, świnie, krowy, a nawet konie), a także jazda konna i zwiedzanie okolicznych terenów farmy – to wszystko sprawiło, że i ta gra musiała odnieść sukces. Proste zasady, angażująca rozgrywka i widoczne efekty ciężkiej pracy rolnika – to wszystko sprawia, że nie można się oderwać od tego tytułu!

Resident Evil 2

Resident Evil 2 to gra, która jest nam znana sprzed… ponad 20 lat! Teraz jednak została przebudowana w taki sposób, aby opowiadana historia była jeszcze ciekawsza i bardziej wciągająca. Survivalowy horror wciąga i przeraża, ale także mobilizuje w walce o przetrwanie w starciach z hordami zombie.

Gry nowości 2019

Fallout 76

Fallout to posapokaliptyczna gra RPG, którą z pewnością znacie z wcześniejszych tytułów serii. Akcja rozgrywa się w 25 lat po bombardowaniu, gdy opuszczasz schronienie, aby eksplorować tereny Wirginii Zachodniej. Jakie zagrożenia będą na Ciebie czekały na tym opustoszałym i zapomnianym przez Boga obszarze zagłady nuklearnej?

Metro Exodus

Gra, która z pewnością przypadnie do gustu molom książkowym. Fabuła tej pozycji stanowi bowiem kontynuację losów bohatera książki Dmitria Glukhovskiego – Artema. Postnuklearna tematyka z pewnością przyciągnie do siebie także fanów Fallouta, a sama rozgrywka nie zawiedzie miłośników strzelanek FPS. Premiera gry będzie miała miejsce 15.02.2019.


E-booki

1 Komentarz

  1. Piłkarz

    Mnie z gier najbardziej ciekawi FIFA 19. Mam wszystkie poprzednie edycje.

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 978

Szukałeś mnie na Instagramie?