Sex za pieniądze? A co Ty jesteś w stanie zrobić za 25 tys USD?

Sex za pieniądze

Był sobie bogaty pan, który chciał się zabawić. A raczej żartowniś-prowokator, chcący mieć swoje 5 minut w massmediach. Zaproponował całkiem ładnym paniom z dużego miasta po 25 tysięcy dolarów za umilenie czasu (mistrzowie dowcipu mówią na to 25 klocków). Warunkiem była zgoda na zrobienie dosłownie wszystkiego, czego sobie zażyczy. Dziewczyny zgodziły się i wszystko było git. Bogaty pan miał zagwarantowaną full rozrywkę, dziewczyny natomiast full hajsu. Każda ze stron miała być usatysfakcjonowana.

Nie było by w tym nic nadzwyczajnego. Zwyczajna wymiana handlowa. Gdyby nie fakt, iż ta cała sytuacja była żartem, mającym na siłę udowodnić ile są w stanie poświęcić kobiety za kasę. Media zaczęły huczeć o tym fakcie. A skoro jest o czymś głośno, zawsze pojawią się dyżurni hejterzy stojący na straży moralności.

“Że niby jak to? Dawanie dupy za pieniądze?”
– typowy żal smutnego człowieka gardzącego wymianą handlową typu win-win

No tak. Jak to robią na co dzień to jest wszystko w porządku. A gdy tylko osiągną z tego jakieś korzyści, to nagle ich zachowania są porównywane do wielkiego zła i zagłady nieskazitelnej moralności. Zawiść? Żal dupę ściska, że tobie tego nie zrobią? Że wolały wybrać bogatego *księcia / *szejka / *prezesa tefałenu? (* – niepotrzebne skreślić), zamiast zakompleksionego Janusza?

Kobieta z pieniędzmi

Co w tym złego?

Kasa jest wszędzie. Mentalność cebulaków polega na tym, że gardzą wszystkim co dla nich niedostępne i stoją w najgorszym miejscu w szeregu zamiast się cieszyć, że jest dobry popyt na piękne polskie kobiety.

Nie dla psa kiełbasa? To najlepiej zbluzgać, publicznie potępić, spalić w płomieniach piekieł. Pytanie w jakim celu? Wszak każdy ma prawo robić to, co che (i nie musi).

Wyluzuj. Ten klip pasuje to tego wpisu:

Foto: Frank151

Zobacz też to:


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt. Sex za pieniądze? A co Ty jesteś w stanie zrobić za 25 tys USD??
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 839