Sex za pieniądze? A co Ty jesteś w stanie zrobić za 25 tys USD?

Sex za pieniądze

Był sobie bogaty pan, który chciał się zabawić. A raczej żartowniś-prowokator, chcący mieć swoje 5 minut w massmediach. Zaproponował całkiem ładnym paniom z dużego miasta po 25 tysięcy dolarów za umilenie czasu (mistrzowie dowcipu mówią na to 25 klocków). Warunkiem była zgoda na zrobienie dosłownie wszystkiego, czego sobie zażyczy. Dziewczyny zgodziły się i wszystko było git. Bogaty pan miał zagwarantowaną full rozrywkę, dziewczyny natomiast full hajsu. Każda ze stron miała być usatysfakcjonowana.

Nie było by w tym nic nadzwyczajnego. Zwyczajna wymiana handlowa. Gdyby nie fakt, iż ta cała sytuacja była żartem, mającym na siłę udowodnić ile są w stanie poświęcić kobiety za kasę. Media zaczęły huczeć o tym fakcie. A skoro jest o czymś głośno, zawsze pojawią się dyżurni hejterzy stojący na straży moralności.

„Że niby jak to? Dawanie dupy za pieniądze?”
– typowy żal smutnego człowieka gardzącego wymianą handlową typu win-win

No tak. Jak to robią na co dzień to jest wszystko w porządku. A gdy tylko osiągną z tego jakieś korzyści, to nagle ich zachowania są porównywane do wielkiego zła i zagłady nieskazitelnej moralności. Zawiść? Żal dupę ściska, że tobie tego nie zrobią? Że wolały wybrać bogatego *księcia / *szejka / *prezesa tefałenu? (* – niepotrzebne skreślić), zamiast zakompleksionego Janusza?

Kobieta z pieniędzmi

Co w tym złego?

Kasa jest wszędzie. Mentalność cebulaków polega na tym, że gardzą wszystkim co dla nich niedostępne i stoją w najgorszym miejscu w szeregu zamiast się cieszyć, że jest dobry popyt na piękne polskie kobiety.

Nie dla psa kiełbasa? To najlepiej zbluzgać, publicznie potępić, spalić w płomieniach piekieł. Pytanie w jakim celu? Wszak każdy ma prawo robić to, co che (i nie musi).

Wyluzuj. Ten klip pasuje to tego wpisu:

Foto: Frank151


Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.