Słodkiego miłego życia

Zakochani

Lubię słodycze i nie potrafię się opanować gdy je widzę. Lubię się też nimi dzielić z kimś wyjątkowym. Wtedy czuję, że radość istnieje podwójnie. Nie wyobrażam sobie, abym w domu nie miał nic słodkiego pod ręką. Coś łatwego do szybkiego spożycia, bez specjalnego przygotowania. Coś, co można zdobyć jednym ruchem. Dlatego częściej spotkasz u mnie cukierki niż np. kogel mogel lub ciasto. Cukierek jest dla mnie jak nagroda. Wystarczy ich kilka w ciągu dnia, aby poziom endorfin w fajny sposób osiągnął poziom wywołujący stan odpowiadający za szczęście.

Werther's Original

Lepiej trafić się nie mogło. Łagodne, śmietankowe cukierki Werther’s Original Creamy Filling przyszły do mnie abym mógł się nimi cieszyć jak najdłużej i dzielić z wyjątkowymi osobami.

Jak sobie życie osłodzić, żeby nie przesłodzić?

Największym minusem słodyczy, szczególnie cukierków, uważam za zbyt dużą zawartość cukru. Jak to? Zawartość cukru w cukrze za bardzo się zgadza? Moim zdaniem powinno być słodko, ale delikatnie. Dlatego nie znoszę landrynek, lizaków, o barankach cukrowych nawet nie wspomnę. Za to pamiętam jeszcze z czasów dzieciństwa kilka ulubionych słodyczy, do których chętnie wracam. I są to między innymi cukierki śmietankowe, które pewnie są wam wszystkim znane. Cieszy mnie więc, że mam przyjemność współpracy z ich producentem. Dawny smak delikatnej, lekko słodkiej śmietanki, która za każdym razem powodowała uśmiech na ustach pozostanie w pamięci. Podobnie jak radość z całego beztroskiego dzieciństwa. I radość z zabawy ulubionymi zabawkami na podwórku z przyjaciółmi. Z tym mi się właśnie kojarzą cukierki, po które sięgałem.

Papierki po cukierkach

W nocy Ania prosiła mnie o jednego cukierka. Rano, gdy się obudziłem, zobaczyłem sporą kolekcję papierków po zjedzonych cuksach.

Są rzeczy, które po upływie lat się nie zmieniają

Dwadzieścia parę lat później życie się trochę zmieniło. Przybyło obowiązków. Szkołę zastąpiła praca, a zabawa na podwórku zmieniła się w spotkania w pubie lub randki ze swoją drugą połówką. Jedna rzecz z tego nie uległa zmianie. Miłość do słodyczy. Nadal je uwielbiam i wciąż po nie sięgam tak, jak by się przez te wiele lat nic nie zmieniło. Sięgam z tym większą przyjemnością, że śmietankowy smak został wzbogacony jeszcze delikatniejszym środkiem wypełnionym bardzo łagodnym kremem. Fajnie jest się przez całe życie czuć kimś wyjątkowym.

Wpis inspirowany dzięki współpracy z firmą Rekomenduj.to

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 357
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.