Trailer 50 Twarzy Greya. Zdania są podzielone

50 Twarzy Greya TrailerDługo twórcy filmu zwlekali z trailerem do filmu 50 Twarzy Greya. Było to celowe zagranie, aby jeszcze przed premierą filmu wywoływać efekt niedosytu i pragnienia “doczekania” się ekranizacji powieści.

No i się doczekaliśmy. Ci, którzy czytali trylogię Greya, z pewnością wybiorą się do kina na ten film rezerwując już na kilka tygodni wcześniej bilety. Ci, którzy natomiast obejrzą ten film nie przeczytawszy książki, raczej jej już później nie przeczytają.

Zwiastun 50 Twarzy Greya

Dobiega wiele zawiedzionych głosów na temat odtwórcy głównej męskiej roli. Że niby taki ciapowaty, zbyt chłopięcy i ogólnie jakoś taki mało przekonujący. Wyobraźnia czytających kobiet zaprowadziła ich w kierunku wizerunku twardego, bardziej dyktatorskiego samca alfa. W filmie ujrzymy zupełnie inną postać niż tą, którą podyktowała wyobraźnia. Z twarzy jakiś taki zbyt miły i uprzejmy i trochę za młodo wygląda.

Drogie koleżanki. Zawiedzione głównym bohaterem? Przykro mi.

Czas nagrać własnej produkcji ekranizację. Na casting wybiorę tylko rude lub brunetki. I oczywiście takie, którym słowo “foch” nie przechodzi przez gardło (gardło może i tak być czymś innym zajęte), bo takie dyskwalifikuję z miejsca.

Wracając do trailera filmu, nie oceniajmy całego filmu po krótkim zwiastunie. To nie Gwiezdne Wojny.

Zobacz trailer:

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

1 Komentarz

  1. Pingback: Film: 50 Twarzy Greya. Recenzja – Twoja Kultura

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 607
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.