Trailer 50 Twarzy Greya. Zdania są podzielone

50 Twarzy Greya TrailerDługo twórcy filmu zwlekali z trailerem do filmu 50 Twarzy Greya. Było to celowe zagranie, aby jeszcze przed premierą filmu wywoływać efekt niedosytu i pragnienia „doczekania” się ekranizacji powieści.

No i się doczekaliśmy. Ci, którzy czytali trylogię Greya, z pewnością wybiorą się do kina na ten film rezerwując już na kilka tygodni wcześniej bilety. Ci, którzy natomiast obejrzą ten film nie przeczytawszy książki, raczej jej już później nie przeczytają.

Zwiastun 50 Twarzy Greya

Dobiega wiele zawiedzionych głosów na temat odtwórcy głównej męskiej roli. Że niby taki ciapowaty, zbyt chłopięcy i ogólnie jakoś taki mało przekonujący. Wyobraźnia czytających kobiet zaprowadziła ich w kierunku wizerunku twardego, bardziej dyktatorskiego samca alfa. W filmie ujrzymy zupełnie inną postać niż tą, którą podyktowała wyobraźnia. Z twarzy jakiś taki zbyt miły i uprzejmy i trochę za młodo wygląda.

Drogie koleżanki. Zawiedzione głównym bohaterem? Przykro mi.

Czas nagrać własnej produkcji ekranizację. Na casting wybiorę tylko rude lub brunetki. I oczywiście takie, którym słowo „foch” nie przechodzi przez gardło (gardło może i tak być czymś innym zajęte), bo takie dyskwalifikuję z miejsca.

Wracając do trailera filmu, nie oceniajmy całego filmu po krótkim zwiastunie. To nie Gwiezdne Wojny.

Zobacz trailer:


1 Komentarz

  1. Pingback: Film: 50 Twarzy Greya. Recenzja – Twoja Kultura

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.