Zachowaj wspomnienia na dłużej dzięki Galaxy A5

Zdjęcie ze smartfona

Lubisz przeglądać zdjęcia w starych albumach? Zgromadź wszystkie swoje wspomnienia w formie fotografii i wideo w telefonie Galaxy A5.

Nowoczesny album w telefonie

Kto z nas nie lubi oglądać starych zdjęć i wracać do chwil pełnych radości lub zadumy? Wspólne fotografie z wyjazdu, rodzinne zdjęcie z wesela, a może kadr ze zwykłego dnia, który jednak ma w sobie coś magicznego? Dawniej takie wspomnienia można było zachować właściwie wyłącznie w formie zdjęć w tradycyjnym albumie. Dziś natomiast, dzięki szybkiemu rozwojowi technologii i wszechobecnej cyfryzacji, wysokiej jakości fotografie wykonasz za pomocą smartfona, który mieści się w klapie marynarki lub damskiej torebce. A do tego zdjęcia będą o wiele wyraźniejsze i barwniejsze niż ich analogowe odpowiedniki.
Równie łatwo zarejestrujesz materiał wideo, który zachowa jeszcze więcej magii z danej chwili. Doskonałe odwzorowanie szczegółów i płynność ruchu sprawią, że film z komórki będzie wyglądał niczym rzeczywiste wydarzenia. Multimedialne smartfony otwierają przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości, a jedną z nich jest szansa na lepsze i dokładniejsze niż kiedykolwiek wcześniej zachowanie wspomnień – w formie fotografii lub wideo.
Jeżeli lubisz robić zdjęcia i nagrywać filmy, a do tego chcesz zachować choć kilka kadrów z każdego momentu pełnego uśmiechu i emocji, znakomitym telefonem dla Ciebie jest Samsung Galaxy A5. To urządzenie jednego z najbardziej rozpoznawalnych koncernów na świecie jest proste w obsłudze i gwarantuje rewelacyjną jakość zapisanych materiałów.

Samsung Galaxy A5 – profesjonalny aparat

Smartfony azjatyckich producentów zazwyczaj posiadają bardzo dobre zestawy multimedialne, do czego zresztą zdążyli się już przyzwyczaić zarówno użytkownicy, jak i eksperci. Jednak nawet biorąc pod uwagę ten trend, jakość podzespołów zamontowanych w modelu Samsung A5 robi piorunujące wrażenie.
Aparat główny wykonano wdrażając szereg innowacyjnych zmian, dzięki czemu rejestrowane materiały jeszcze lepiej oddają szczegóły oraz charakteryzują się wprost nieprawdopodobną głębią kolorów. Liczne funkcje dodatkowe ułatwiają korzystanie z kamery z matrycą o rozdzielczości 16 Mpix. Takie parametry jeszcze nie tak dawno były dostępne jedynie w przypadku sprzętu zarezerwowanego dla profesjonalnych fotografów.
Ciekawostką jest fakt, że także przedni aparat ma rozdzielczość wynoszącą aż 16 Mpix. To niespotykana wartość jak na kamerę dodatkową, co pozwala na wykonywanie selfie z pełnym odwzorowaniem szczegółów – i to nawet przy słabym oświetleniu. Samsung Galaxy A5 może również nagrywać wideo w formacie HD.

Zapisuj i edytuj swoje wspomnienia

Niebywała prostota obsługi telefonu Galaxy A5 to zasługa systemu operacyjnego Android. Nawet osoby mające pierwszy raz kontakt z tym oprogramowaniem będą w stanie po zaledwie kilku kliknięciach w wyświetlacz zapisać świetny materiał. W ten sposób zachowasz swoje wspomnienia na dłużej, a dzięki możliwościom podzespołów multimedialnych nabiorą nowej jakości i siły wyrazu.
Wspomnienia zapisane w formie cyfrowym mają jeszcze dwie istotne zalety. Nie dość, że wrócisz do nich w każdym momencie, to do tego w dowolnej chwili możesz je edytować i to w bardzo dużym zakresie. Pobierz jedną z wielu aplikacji, dzięki którym połączysz dwa zdjęcia w jedno, dodasz unikalne tło, a może stworzysz wyjątkowy filmik ze wspólnego wyjazdu czy rodzinnej uroczystości. Materiał możesz potem zamieścić w mediach społecznościowych lub wysłać wszystkim zainteresowanym.


E-booki

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1,577

Szukałeś mnie na Instagramie?