Najpopularniejsze motywy tatuaży

Kolorowe tatuaże

Tatuaże to sposób na wyrażenie siebie, swoich zainteresowań czy cech. Zależnie od predyspozycji, istnieje wiele motywów, zazwyczaj jednak polecanych na daną część ciała, aby uzyskać efektywność tatuażu. Sprawdź, jakie motywy są modne ostatnimi czasy oraz gdzie możesz go wytatuować i w jakim rozmiarze.

Tatuaż Jokera – hitowy motyw

Joaquin Phoenix wypromował podczas nowego filmu o Jokerze, bohatera z komiksów, a raczej słynnego złoczyńcę. Na pierwszy rzut oka motyw ten może się wydać niektórym nudny, lecz na stronie tattooartist.pl można znaleźć motyw z Jokerem w niecodziennym wydaniu. Tatuaże te są polecane na widoczne części ciała, dla uzyskania wymownego efektu – na przedramiona czy łydki. Symbolika Jokera – szalonego klauna, oznacza przebiegłość. Joker w kartach, niezwiązany z dc, ma przynosić szczęście graczowi, dlatego ci, którzy lubią grać np. w pokera, chętnie tatuują sobie tę kartę. Najbardziej efektowne tatuaże z tym motywem są w intensywnym kolorze.

Batman, czyli wzór bohatera

Batman – mroczny rycerz, niepowstrzymany bohater, od lat budzi sympatię wśród hobbystów tatuaży. Zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, można ujrzeć na ciele wizerunek strażnika Gotham. Symbolizuje on odwagę i pewność. Logo Batmana to symbol gotowości do czynu, obowiązkowości. Polecany jest duży tatuaż, który może objąć np. całe przedramię z resztą ręki lub nogę. Czytelnicy dc  mogą dodatkowo wkomponować do Batmana innych bohaterów, co okaże się interesujące lub dodać tych mniej miłych. Bohaterowie mogą być w intensywnym kolorze a pozostali w ciemnych.

Klasyka, czyli tatuaże z motywem nieszczęśliwej miłości

Miłość jest inspiracją dla kultury od wieków i mimo tego wciąż cieszy się niesłychaną popularnością. Pęknięte serca, rozstania, to przeżycia, które zmieniają człowieka, dlatego ten często chce je utrwalić, aby nie zapomnieć tego momentu w swoim życiu. Małe, subtelne serca zaś oznaczają miłość i niemniej chętnie są tatuowane, choć często nie na widoku, a raczej na plecach czy kostkach u stóp. Motyw miłości, szczęśliwej czy wręcz inaczej, symbolizują przede wszystkim życie, bo przecież są jego częścią, podstawą egzystencji. Nieszczęśliwą miłość można sobie wytatuować na przedramieniu, bez koloru. Miłość natomiast warto zaakcentować mocnym kolorem i lekką kreską. Serca – małe, duże, kolorowe, pęknięte to piękne tatuaże. Możesz wykonać pojedynczy tatuaż lub wytatuować sobie parę serc.

Pamiętaj o wyborze dobrego studia tatuaży. Wybierz motyw, którym się wyrazisz.


E-booki

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1,265

Szukałeś mnie na Instagramie?