New Balance – modne buty męskie

Buty to jeden z ważniejszych elementów męskiego stroju. Z tego powodu wybór butów powinien być przemyślany, zwłaszcza gdy takie obuwie ma być idealnie dopasowane do reszty elementów stroju.

New Balance

Dopasowanie obuwia do codziennego stroju jest znacznie łatwiejsze w stosunku do wybierania butów do eleganckiego stroju, gdyż nie jest wymagane przestrzeganie tak dużej liczby zasad. Kolor butów powinien być dopasowany do spodni, czyli buty winny być ciemniejsze lub utrzymane w takim samym kolorze, co spodnie.

Natomiast do dżinsów najlepiej pasują mniej formalne buty męskie, np. New Balance. Przy wybieraniu obuwia pasującego do dżinsów można korzystać z bardzo szerokiego asortymentu różnych typów butów. Natomiast do dżinsów nie należy wybierać obuwia stworzonego z myślą o wytwornych kreacjach. Do dżinsów najlepiej dobierać obuwie pod kątem wybieranej koszuli. Nieco inne obuwie, czyli mniej formalne, pasuje do koszulek a do koszul tradycyjnych trzeba wybrać bardziej formalne obuwie. Do tradycyjnych koszul pasować mogą półbuty lub mokasyny, gdy do koszulki lepiej pasować będą choćby buty trekkingowe.

Jak dobierać buty New Balance dla mężczyzn?

Istnieją pewne ogólne zasady, którymi można się kierować, gdy wybiera się buty męskie New Balance:
– buty dopasowuje się do barw ubrań,
– kolor butów powinien być zbliżony lub nieco ciemniejszy w stosunku do ubrań,
– buty nie powinny być jaśniejsze od spodni,
– skarpety dopasowuje się do butów a nie odwrotnie,
– dobrze jest wybierać buty pod kolor paska, gdy ten utrzymany jest w jednym kolorze.

Buty na co dzień

Obuwie do codziennego użytku powinno być wybierane przede wszystkim pod kątem wygody użytkowania. Dobrze jest wybrać buty męskie New Balance, które mają idealnie dopasowany rozmiar do rozmiaru stopy. Lepszym rozwiązaniem jest wybrać obuwie, które dobrze sprawdza się z różnymi ubraniami. W ten sposób do jednych butów będzie można założyć różnie skomponowane stroje. Do takich butów można zaliczyć mokasyny czy niektóre rodzaje półbutów.

W butach do codziennego stroju lepiej, gdy nie ma zdobień, sprzączek, które są bardziej charakterystyczne dla stroju formalnego. Natomiast w codziennym stroju znacznie lepiej sprawdzają się buty męskie New Balance o prostych rozwiązaniach w zakresie wzornictwa czy budowy obuwia. Jeśli chodzi o kolory butów to ogólne zasady wskazują, że czarne buty pasują do granatu, szarości oraz czarnego stroju, buty brązowe pasują do beżowych, brązowych czy ciemnych i zielonych spodni, buty jasnobrązowe to buty pasujące do jasnych barw, jak beż, biel czy błękit.


E-booki

1 Komentarz

  1. Yo Man

    Podeszwy bardzo podobne do Vansów.

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 560

Szukałeś mnie na Instagramie?