Pielęgnacja po męsku. Zrób to dobrze!

Męska pielęgnacja brody

Co jest potrzebne facetowi, aby wyglądać i czuć się męsko? T-shirt z logiem ulubionego zespołu rockowego? Nowa konsola do gier? Superszybki samochód z turbodoładowanym silnikiem? No nie. Facet powinien być męski bez dodatków, a do tego potrzebne są mu kosmetyki. Ale nie typowo kobiece, pachnące kwiatkami.

Niektórzy żartują, że prawdziwy facet może się polubić tylko z szarym mydłem, ale to trochę krzywdzący stereotyp. Naprawdę istnieją kosmetyki, które pozwolą podkreślić męskość każdego faceta. Nie chodzi o to, żeby domalować sobie mięśnie, kiedy się ich nie ma. Konturowanie klaty nie jest wskazane! Oto „must have” każdego faceta, a przy tym doskonałe pomysły na prezent.

Olejek do brody

Broda jest modna, a stylizacja „na drwala” powoduje szybsze bicie serca u kobiet. Tylko że nie wystarczy przestać się golić. Jeśli zapuszczamy zarost, musimy go mieć pod kontrolą, bo niekontrolowany wzrost włosów i ich nieprzycinanie może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Zamiast męskiego drwala, wyjdzie zaniedbany bezdomny. Idealny kosmetyk do okiełznania męskiego zarostu to olejek. Na początek powinien wystarczyć, chociaż potem można się zaopatrzyć w cięższy oręż: woski, kremy i pomady. Po co prawdziwemu facetowi olejek? Żeby broda rosła szybciej, żeby ją zagęścić i żeby zarost lepiej się układał. Każda kobieta doceni fakt, że będzie mogła się przytulić do brodacza bez obaw o kłucie i drapanie. Dodatkowy plus: takiego olejku można użyć też na włosy, żeby sprawić sobie prawdziwie męskie uczesanie.

Odżywka do rzęs

Może się wydawać, że to żart. Kosmetyk, który powinien mieć każdy facet, to naprawdę odżywka do rzęs, chociaż jest druga w kolejności po olejku. Wystarczy wybrać takie serum, które wygląda elegancko i nie ma różowego opakowania np. przypomina czarny, matowy długopis, żeby nie czuć się głupio. Choć odżywki do rzęs produkowane są z myślą o kobietach, mogą używać ich też mężczyźni. Korzyści jest wiele, bo wiele kobiet zwraca uwagę na zupełnie inne aspekty wyglądu niż mężczyźni i ceni sobie u facetów trzy rzeczy: męską fryzurę, zadbane dłonie i piękne oczy. To ostatnie może zapewnić odżywka do rzęs, która przyspieszy wzrost i zagęści rzęsy, dodając spojrzeniu wyrazistości i tajemniczości zarazem. To idealny kosmetyk dla mężczyzn, ponieważ go… nie widać! Łatwo się nakłada, jest bezbarwny, szybko się wchłania i daje bardzo naturalne i nieprzerysowane efekty. Długie rzęsy mogą wyglądać męsko.

Wpis sponsorowany


E-booki

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 445

Szukałeś mnie na Instagramie?