Strój ASG – w co się zaopatrzyć na początek?

Strój ASG

Rozpoczynając swoją przygodę z ASG, należy wiedzieć, że sama broń i kulki to nie wszystko. Warto wyposażyć się w dodatkowe akcesoria, a przede wszystkim w odpowiedni strój asg. Dzięki temu rozgrywka będzie przyjemniejsza i bezpieczniejsza. W tym artykule podpowiadamy, jaki strój do asg wybrać.

Jak się ubrać na rozgrywkę ASG?

Strój do asg to podstawowy element wyposażenia w czasie rozgrywek airsoftowych. Dzięki niemu gracz ma gwarancję większego bezpieczeństwa podczas przygody z ASG. Tego typu gry polegają na używaniu replik broni palnej i strzelaniu z nich kulkami. Taki rodzaj pocisku jest wystrzeliwany z dużą siłą i trafiając w zbyt słabo osłonięte ciało, może przyczynić się do powstania siniaków i krwiaków. W najgorszym razie mogą uszkodzić oczy lub utknąć w ciele. Dlatego skompletowanie stroju do asg jest istotne. Taki właściwy komplet do ASG może dodatkowo ułatwić wejście w rolę odgrywanego bohatera lub być pomocny podczas kamuflowania się przed pozostałymi graczami.

W sklepach z militariami dostępne są różne elementy garderoby, które można skompletować i zastosować jako strój asg. Przykładowo warto wyposażyć się w bluzę wojskową combat shirt – militarialodz.pl, która jest bardzo praktyczna, posiada wiele przydatnych kieszeni i dodatkowo gwarantuję prawidłową cyrkulację powietrza. Najlepiej postawić na mundur, który jest odporny na uszkodzenia i powstał z wysokiej jakości materiałów. Na stronie militarialodz.pl znajdziesz wygodną odzież wojskową, która doskonale sprawdzi się podczas rozgrywek ASG, a jej kolorystyka ułatwi maskowanie się przed innymi uczestnikami gry.

Obuwie, nakrycie głowy i gogle podczas ASG

Strój ASG to również takie elementy jak buty, hełm i oczywiście gogle. Najlepszym wariantem, jeśli chodzi o obuwie, będą buty od renomowanych producentów – jak np. firma Lowa. Jest to marka, której obuwie są trwałe, lekkie i wygodne, a dodatkowo korzystają z nich himalaiści, więc zdają egzamin w każdych warunkach, nawet ekstremalnych. Szeroka oferta obuwia nadającego się do rozgrywek ASG znajduje się na stronie https://militarialodz.pl/pl/menu/buty-lowa-1458.html. Ważne jest to, żeby buty odpowiednio chroniły nogi i były wykonane z materiału, który przepuszcza powietrze i jest odporny na wilgoć.

Przy kompletowaniu stroju asg warto pomyśleć nad hełmem, który zwiększy odporność na pociski i bezpieczeństwo podczas gry. Do hełmów wojskowych, dostępnych na https://militarialodz.pl/pl/menu/helmy-1811.html, można dołączyć latarki lub słuchawki do lepszego kontaktowania się z innymi zawodnikami. Niezbędnym elementem podczas tego rodzaju rozgrywek są także gogle. Lecące pociski mogą łatwo uszkodzić oczy, więc zdecydujmy się na takie opcje, które dokładnie osłaniają całą gałkę oka ze wszystkich stron.


E-booki

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

392

Szukałeś mnie na Instagramie?