Wyjątkowe kubki personalizowane jako pomysł na prezent

Spersonalizowany prezent

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, która kocha czworonogi, ale nie możesz znaleźć upominku, który spełni oczekiwania, jednocześnie za każdym razem przypominając obdarowanemu o łączącej was więzi? Genialnym rozwiązaniem będzie kubek personalizowany, który okaże się nietuzinkową pamiątką, w dodatku – wykonaną na specjalne, zindywidualizowane zlecenie. Na takim kubku może znaleźć się imię czy wizerunek ukochanego pupila, który od teraz będzie nam towarzyszył przy porannej kawie czy herbacie. Kubki personalizowane z grafiką, które idealnie sprawdzą się na prezent zarówno dla najbliższej osoby, członków rodziny, jak i znajomych z pracy, możesz zaprojektować według własnego pomysłu. Masz gwarancję, że nikt nie obdaruje solenizanta bądź jubilata taką samą pamiątką. A zatem – postaw na niepowtarzalną oryginalność.

Spis Treści

Produkty personalizowane – oryginalny prezent dla bliskiej osoby

Wybór odpowiedniego upominku dla bliskiej nam osoby, który trafi w jej gust i poczucie estetyki, a przede wszystkim okaże się funkcjonalny, za każdym razem przypominając jej o naszej relacji, to nie lada wyzwanie. Jak wybrać idealny prezent, który sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo? Coraz większą popularność zyskują podarki personalizowane, a więc przygotowane na specjalne zamówienie, zgodnie z indywidualnymi wytycznymi klienta. Świetnym wyborem może okazać się piękny kubek z własnym nadrukiem, upominek funkcjonalny, praktyczny i niepowtarzalny, będzie przypominał o nas bliskim za każdym razem, gdy sięgną po łyk ulubionego napoju.

Personalizowany kubek – wzory, projekty i propozycje

Każdy personalizowany kubek otrzymuje unikatowy projekt graficzny, a to wszystko dzięki możliwościom, jakie dają intuicyjne edytory do personalizowania produktów dedykowanych. Kochacie psiaki, a tę miłość chcecie przełożyć na wzory i propozycje projektowe grafik, które zostaną wydrukowane na kubku? Grafiki na kubki można wybierać spośród bogatego wachlarza zabawnych cytatów z pupilami w roli głównej czy aforyzmów, w których także główną rolę odgrywają nasi ulubieńcy. Prawdziwym hitem okazują się jednak personalizowane kubki z grafikami przedstawiającymi bliską nam osobę w towarzystwie ukochanego zwierzaka. W aplikacji KapKap.eu wybieramy interesujące nas tło, rasę czworonoga, a następnie – spośród ogromnej gamy sylwetek i fryzur – tworzymy postać, która do złudzenia będzie przypominać obdarowanego. Tak przygotowany projekt trafia do drukarni. Warto wybrać firmę, która zapewnia druk w wysokiej rozdzielczości, co wyraźnie zwiększa estetyczną atrakcyjność prezentu, gwarantując niezmywalność grafiki, nawet w wysokich temperaturach.

Upominki personalizowane – stwórz wyjątkowy prezent dla najbliższych

Nie ma bardziej satysfakcjonującego prezentu od upominku wyjątkowego, niepowtarzalnego, przygotowanego specjalnie na okazję obdarowania bliskiej osoby. Możliwość stworzenia takich podarków dają nam produkty personalizowane. Wybraną grafikę, dedykację, aforyzm czy zdjęcie z bliskim możemy nanieść na kubek, który będzie towarzyszył obdarowanemu przy porannej kawie w domu lub w biurze. Wybierając kubki personalizowane od doświadczonej firmy, która przygotuje druk w wysokiej rozdzielczości, zyskujemy gwarancję zadowolenia obdarowanej osoby. Tak wykonany kubek posłuży szczęśliwcom jeszcze przez wiele lat, za każdym razem przypominając im o tym, jak wiele nas łączy.


E-booki

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

310

Szukałeś mnie na Instagramie?