6 pomysłów na prezent. Każdy dla kogoś innego

Pomysły na prezent

Zakupy prezentów też mogą być przygodą. Tak tak. Nawet wśród mężczyzn, o których wiadomo, że nie lubią chodzić godzinami po sklepach. Ale kto mówi o chodzeniu po prezenty do sklepu? Kto w ogóle mówi o wychodzeniu z domu? Kupowanie prezentów przez internet to zupełnie inny komfort. Korzystając z dobrodziejstw zakupów online, można sprawić bliskim prezent bez wychodzenia z domu. Jak nie zginąć w gąszczu ciekawych ofert na prezent i nie spłukać się z kasy? Dzięki ceneo można to robić z głową. Poznajcie mój ranking pomysłów na prezent w zależności od przeznaczenia lub płci i wieku.

Do czytania: książka Da Vinci

Książka jest uniwersalnym prezentem dla każdego. Mówi się, że gdy w mieszkaniu domownika widzi się odpowiednio dużą ilość wartościowych książek, to jest to ciekawa osoba o szerokich horyzontach. Książka, o której chcę opowiedzieć, może być prezentem dosłownie dla każdego. Jest na tyle uniwersalna, że nie będzie problemem z dopasowaniem jej do gustu obdarowywanego. Książka wydana w pięknej oprawie przez Wydawnictwo Insignis pt. Leonardo Da Vinci” to bogata, bo zawierająca prawie 800 stron biografia jednego z największych odkrywców na świecie. Zawiera wiele kolorowych ilustracji oraz historie dotąd nam nieznane.

Autor książki – Walter Isaacson, znany jest również z biografii innych wielkich ludzi, takich jak: Albert Einstein, Steve Jobs, Kissinger, Bill Gates, Benjamin Franklin. Warto mieć w swojej kolekcji jego prace.

Znajdź księgarnię

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 😈 Marcin KAMYK Kamiński (@marcinkaminski_pl)

Dla domu: Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 2S

To się po prostu opłaca. Szczególnie na Śląsku i w Krakowie, gdzie w sezonie grzewczym i zakorkowanych przez samochody centrach miast ilości pyłu przekraczają wszystkie dopuszczalne normy o kilkaset procent. Warto chociaż w domu pozwolić sobie na luksus posiadania czystego powietrza. Po miesiącu użytkowania tego oczyszczacza mogę go śmiało polecić. Różnica we wdychanym powietrzu jest na tyle zauważalna, że mogę uznać ten zakup za jeden z najlepszych w tym roku. Szczególnie jeśli się uwzględni fakt, że powietrze to najważniejsza rzecz potrzebna do życia. Ważniejsze niż woda.

Must have dla alergików oraz przede wszystkim osób, które oddychają 😉 czyli dla wszystkich.

Porównaj ceny

Dla leniwych: Smart gniazdko

Jeśli codziennie o tej samej porze, lub kilka razy dziennie wykonujesz tę samą czynność, to można (a nawet jest to zalecane) to zautomatyzować. Po co robić coś za każdym razem to samo? Smart gniazdko pozwala ci na zaprogramowanie włączania i wyłączania danego urządzenia, lub nawet zaprogramowania scenariuszy. U mnie skonfigurowanych w ten sposób jest kilka urządzeń, dzięki czemu zanim wstanę rano z łóżka, mam już wszystko przygotowane: czajnik zaprogramowany na włączenie się parę minut przed moim wstaniem z łóżka. Radio, które włącza się zaraz po uruchomieniu budzika w smartfonie. Lampka, która rano rozświetla się stopniowo coraz jaśniej, aby w sposób progresywny wybudzić ze snu, nie powodując tzw. “porannego szoku”. Mini grzejnik w łazience, który włącza się 10 minut przed moim prysznicem, aby zimowa poranna higiena stawała się przyjemnością. Nie wspomną też o programowaniu oczyszczacza powietrza, o którym napisałem w poprzednim akapicie. Codziennie gdy wracam z pracy, mój oczyszczacz o tym wie i już pół godziny przez moim przyjściem z miasta zdominowanym przez smog załącza się, aby przywitać mnie czystym powietrzem w mieszkaniu.

Jedyne, co muszę rano zrobić sam, to wziąć prysznic, ubrać się i wyjść. Po wyjściu z mieszkania urządzenia same się wyłączają. Nie muszę pamiętać o włączonych urządzeniach. Automatyka sama je pilnuje.

Zobacz gdzie kupić

Dla mężczyzn: Philips OneBlade

Golarka Philips One Blade recenzja opinie i testy

Nieważne jak często golisz twarz czy jajka. Ważne, czym się golisz. Świat jest zbyt mały aby używać tanich jednorazówek i ciągle wyrzucać zużyte maszynki lub wkłady. Hybrydowa maszynka do golenia Philips OneBlade łączy zalety maszynki ręcznej z elektryczną. Od ponad dwóch lat używania nie zaciąłem się ani razu. Dołączone do zestawu nakładki pozwalają dobrać rozmiar strzyżenia. Chcesz bródkę na 3mm? Nic prostszego. Z Philips OneBlade możesz golić się w dowolny sposób. Ekhem… każdą część ciała 😉

Kliknij i wybierz sklep

Dla kobiet: eko kosmetyki

Coraz bardziej popularna jest produkcja naturalnych kosmetyków, pozbawionych chemii, którą kiedyś używano w niemal każdym szamponie, kremie, mydle. Teraz, w dobie coraz większej świadomości konsumenckiej, duże zainteresowanie wzbudzają kosmetyki, które składają się wyłącznie z naturalnych składników. To dobry prezent dla kobiety, która chce żyć w harmonii z naturą i chce być jednocześnie piękna i zadbana.

Sprawdź wybór

Dla dziecka: podświetlany fotel gamingowy

Granie wiele godzin przy komputerze lub konsoli wymaga dobrego siedzenia. Jeśli się o to nie zadba, kręgosłup sam da o tym znać. Fotele gamingowe są stworzone nie tylko dla graczy, ale również osób pracujących wiele godzin przy komputerze. Odpowiednie wyprofilowane siedzisko, regulowane oparcie i odpowiednio dobrane zagłówki mają za zadanie sprawić, abyś nie odczuwał zmęczenia związanego z długim siedzeniem w jednej pozycji. Fotel gamingowy, który chcę zaprezentować posiada jeszcze jeden ciekawy bajer: podświetlenie LED. Bo kto powiedział, że siedzenie na fotelu podczas grania musi być nudne?

Znajdź najtaniejE-booki

Komentarzy: 2

  1. Pojedztam.pl

    Pierwszy raz słyszymy o smart gniazdku, ale chętnie poczytamy o tym więcej. Świetne pomysły na prezent.

  2. Patryk Tarachoń

    Świetny zestaw, będę musiał przemyśleć za rok

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 340

Szukałeś mnie na Instagramie?