Jak oglądać Euro 2020 bez korzystania z TVP?

TV Error

TVP jest jaka jest. Zapewne nie jestem jedyną osobą, która świadomie usunęła stacje Telewizji Polskiej z listy kanałów w swoim telewizorze. To nie miejsce teraz, by oceniać poziom prowadzenia polskiej telewizji. Każdy sam ocenia i świadomie wybiera, co chce oglądać.

Zbliżają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2020. Tak się niefortunnie składa, że prawa do transmisji meczów w Polsce posiada na wyłączność TVP. Jak zatem w legalny sposób obejrzeć mistrzostwa bez włączania TVP? Sposobów jest kilka, więc bojkot TVP wcale nie musi oznaczać braku możliwości oglądania mistrzostw.

Podaję sposoby na obejrzenie Euro ze stacji innych krajów.

Czechy – transmisje Euro 2020 w Czechach

Transmisje Euro 2020 w języku czeskim można obejrzeć na kanale CT Sport. Mieszkańcy południowej Polski mogą tę stację odbierać z anten naziemnych DVBT. Przykładowo w Rudzie Śląskiej sygnał CT Sport odbiera bardzo dobrze.

Niemcy – transmisje Euro 2020 w Niemczech

W Niemczech Euro 2020 będzie transmitowane przez dwie stacje: ZDF i ARD. Niestety nadawca zapowiedział, że obraz będzie tylko w jakości HD. Plotka głosi, że przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w 2022 roku również nie będą na tych kanałach transmitowane w UHD. Aż dziw, że te stacje wciąż się trzymają starej technologii.

Jak obejrzeć Euro 2020 w Niemczej w jakości UHD?

Niemiecki operator telekomunikacyjny MagentaTV umożliwia taki standard. Niestety usługa ta dostępna będzie wyłącznie dla abonentów.

Jeśli masz info, w jaki sposób można obejrzeć mecze w innych krajach, napisz w komentarzu, to uzupełnię listę.


E-booki

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

979

Szukałeś mnie na Instagramie?