Książka: Twój umysł na detoksie

Książka Twój umysł na detoksie
Czy przyzwyczajenia można zmieniać? Jeśli tylko nie jesteś biernym leniem, potrafiącym tylko narzekać jak w życiu masz źle, to możesz w sobie zmienić prawie wszystko. Najgorzej zrobić ten pierwszy ruch, aby wyrwać się z tzw. strefy komfortu.

Popełniamy wiele błędów psychologicznych, z których możemy nawet nie zdawać sobie sprawy. Uświadamiamy je sobie dopiero po fakcie, gdy wydaje nam się, że na zmiany jest już za późno. Nigdy nie jest za późno. Rafael Santandreu – autor książki “Twój umysł na detoksie” przekonuje, że swoje życie można zmienić zaczynając od zmiany wyobraźni.

“Zadręczasz się z byle powodu? Masz problemy? To wyobraź sobie, że jesteś martwy”
{Rafael Santandreu}

Książka “Twój umysł na detoksie” dostępna jest od 11 lutego 2015 dzięki wydawnictwu Muza. Obala ona mit niezmienności charakteru. Charakter to tylko wymówka słabych i leniwych ludzi. No ale żeby sięgnąć po tę książkę, trzeba przełamać lenistwo. Czy potrafisz dokonać pierwszego, pozornie najtrudniejszego, kroku?

Zdjęcia otrzymane dzięki uprzejmości wydawcy.

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 214
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.