Hej hej! Obserwuj mnie na Instagramie: marcinkaminski_pl

Książka: Twój umysł na detoksie

Książka Twój umysł na detoksie
Czy przyzwyczajenia można zmieniać? Jeśli tylko nie jesteś biernym leniem, potrafiącym tylko narzekać jak w życiu masz źle, to możesz w sobie zmienić prawie wszystko. Najgorzej zrobić ten pierwszy ruch, aby wyrwać się z tzw. strefy komfortu.

Popełniamy wiele błędów psychologicznych, z których możemy nawet nie zdawać sobie sprawy. Uświadamiamy je sobie dopiero po fakcie, gdy wydaje nam się, że na zmiany jest już za późno. Nigdy nie jest za późno. Rafael Santandreu – autor książki “Twój umysł na detoksie” przekonuje, że swoje życie można zmienić zaczynając od zmiany wyobraźni.

“Zadręczasz się z byle powodu? Masz problemy? To wyobraź sobie, że jesteś martwy”
{Rafael Santandreu}

Książka “Twój umysł na detoksie” dostępna jest od 11 lutego 2015 dzięki wydawnictwu Muza. Obala ona mit niezmienności charakteru. Charakter to tylko wymówka słabych i leniwych ludzi. No ale żeby sięgnąć po tę książkę, trzeba przełamać lenistwo. Czy potrafisz dokonać pierwszego, pozornie najtrudniejszego, kroku?

Zdjęcia otrzymane dzięki uprzejmości wydawcy.


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
Książka: Twój umysł na detoksie?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.

4 229