Miłość, kłopoty i napad na bank – czyli co obejrzeć w Teatrze Komedia?

Teatr

Warszawski Teatr Komedia nie zwalnia tempa i serwuje widzom rozrywkę najwyższych lotów. Jakie spektakle warto obejrzeć tu w najbliższym czasie? Oto trzy propozycje w reżyserii Macieja Dutkiewicza, którymi zachwyci się każdy miłośnik dobrych komedii.

Z żoną źle, bez żony jeszcze gorzej – czyli “Żona potrzebna od zaraz…”

Mieć żonę czy pozostać w stanie wolnym? A co, jeśli rozwój zawodowej kariery w dużym stopniu zależy od posiadania obrączki na palcu, a szef naciska i pragnie poznać lepszą połowę swego pracownika? Jeśli komuś się wydaje, że żona to największe przekleństwo dla faceta, to co powiedzieć o mężczyźnie, który posiada kilka żon, na dodatek nie do końca swoich? “Żona potrzebna od zaraz…”, błyskotliwa komedia autorstwa Edwarda Taylora, przyprawi o uśmiech i autorefleksję. W obsadzie m.in. Klaudia Halejcio, Julia Kamińska, Łukasz Nowicki i Tomasz Dedek.

Jak zostać najgorszym bandytą? O tym w “Komedii o napadzie na bank”

Czy skok na bank da się spartaczyć? Oczywiście, że tak i co więcej, można to zrobić z klasą. Tak, jak bohaterowie zwariowanej “Komedii o napadzie na bank” Henry’ego Lewisa, Jonathana Sayera i Henry’ego Shieldsa. Pomyłki, zaskakujące zwroty akcji, katastrofy i prawdziwa jazda bez trzymanki – widza czeka istny komediowy rollercoaster. W obsadzie m.in. Katarzyna Żak, Tomasz Sapryk, Rafał Cieszyński i Tomasz Dutkiewicz.

Jak zarobić i się nie narobić? “Człowiek dwóch szefów” poleca się uwadze

Czy nie mając grosza przy duszy i żadnych chęci do pracy można sprostać oczekiwaniom szefów? Francis Henshall ma ich dwóch, a jako że posiada też talent do przyciągania kłopotów, nietrudno się domyślić, iż przyjdzie mu wyplątać się z niezłych tarapatów. Gdy szefowie chcą zamieszkać w tym samym pokoju hotelowym, w tle pojawia się wątek ślubny naznaczony morderstwem, a ktoś upomina się o pieniądze – to nie wróży niczego dobrego. “Człowiek dwóch szefów” to doskonała sztuka napisana przez Richarda Beana. W głównych rolach m.in. Agnieszka Michalska, Rafał Cieszyński, Wojciech Majchrzak i Maciej Wojcieszuk.

Pełny repertuar Teatru Komedia znajdziecie na portalu eWejsciówki https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-komedia.


Spodobał Ci się ten wpis? Będzie mi niezmiernie miło, jeśli postawisz mi symboliczną kawę☕
[Przeczytaj, dlaczego warto]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.

1,098