Miłość, kłopoty i napad na bank – czyli co obejrzeć w Teatrze Komedia?

Teatr

Warszawski Teatr Komedia nie zwalnia tempa i serwuje widzom rozrywkę najwyższych lotów. Jakie spektakle warto obejrzeć tu w najbliższym czasie? Oto trzy propozycje w reżyserii Macieja Dutkiewicza, którymi zachwyci się każdy miłośnik dobrych komedii.

Z żoną źle, bez żony jeszcze gorzej – czyli “Żona potrzebna od zaraz…”

Mieć żonę czy pozostać w stanie wolnym? A co, jeśli rozwój zawodowej kariery w dużym stopniu zależy od posiadania obrączki na palcu, a szef naciska i pragnie poznać lepszą połowę swego pracownika? Jeśli komuś się wydaje, że żona to największe przekleństwo dla faceta, to co powiedzieć o mężczyźnie, który posiada kilka żon, na dodatek nie do końca swoich? “Żona potrzebna od zaraz…”, błyskotliwa komedia autorstwa Edwarda Taylora, przyprawi o uśmiech i autorefleksję. W obsadzie m.in. Klaudia Halejcio, Julia Kamińska, Łukasz Nowicki i Tomasz Dedek.

Jak zostać najgorszym bandytą? O tym w “Komedii o napadzie na bank”

Czy skok na bank da się spartaczyć? Oczywiście, że tak i co więcej, można to zrobić z klasą. Tak, jak bohaterowie zwariowanej “Komedii o napadzie na bank” Henry’ego Lewisa, Jonathana Sayera i Henry’ego Shieldsa. Pomyłki, zaskakujące zwroty akcji, katastrofy i prawdziwa jazda bez trzymanki – widza czeka istny komediowy rollercoaster. W obsadzie m.in. Katarzyna Żak, Tomasz Sapryk, Rafał Cieszyński i Tomasz Dutkiewicz.

Jak zarobić i się nie narobić? “Człowiek dwóch szefów” poleca się uwadze

Czy nie mając grosza przy duszy i żadnych chęci do pracy można sprostać oczekiwaniom szefów? Francis Henshall ma ich dwóch, a jako że posiada też talent do przyciągania kłopotów, nietrudno się domyślić, iż przyjdzie mu wyplątać się z niezłych tarapatów. Gdy szefowie chcą zamieszkać w tym samym pokoju hotelowym, w tle pojawia się wątek ślubny naznaczony morderstwem, a ktoś upomina się o pieniądze – to nie wróży niczego dobrego. “Człowiek dwóch szefów” to doskonała sztuka napisana przez Richarda Beana. W głównych rolach m.in. Agnieszka Michalska, Rafał Cieszyński, Wojciech Majchrzak i Maciej Wojcieszuk.

Pełny repertuar Teatru Komedia znajdziecie na portalu eWejsciówki https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-komedia.


E-booki

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1,267

Szukałeś mnie na Instagramie?