Postaw na moc pary i odkryj bezproblemowe i skuteczne sprzątanie

Parownica

Codzienne obowiązki zajmują nam zdecydowanie za dużo czasu. Jeśli chcemy cieszyć się naprawdę czystym domem, na sprzątaniu musimy spędzić wiele godzin. Najbardziej jednak męczące jest sprzątanie, którego efektów nie widać – ile razy kończyliśmy myć okna, by odkryć, że nadal są na nich brzydkie maziaki.

Nie lepiej jest z wiecznie niedomytymi fugami w łazience czy uciążliwymi plamami tłuszczu na płytkach kuchennych. Jest jednak sposób, by po sprzątaniu faktycznie cieszyć się czystym i higienicznym domem. Wystarczy, że wybierając urządzenia do porządków domowych, postawimy na sprzęt wykorzystujący potężną moc pary wodnej. Dzięki jej zastosowaniu nawet najbardziej uciążliwy brud zniknie w kilka chwil, a Ty z kubkiem pysznej kawy będziesz mógł usiąść w czystym salonie.

Mały pomocnik do wielu zadań

Para wodna znalazła zastosowanie w bardzo wielu urządzeniach AGD, które wybieramy dziś do naszych gospodarstw domowych. Producenci zdając sobie sprawę z uniwersalności, jaką ona zapewnia, wykorzystują jej działanie w wielu przydatnych gadżetach. Jednym z najczęściej wybieranych urządzeń sprzątających jest  Myjka parowa parownica ręczna Ariete 4137 Vapori Jet. To funkcjonalny sprzęt, który znajdzie zastosowanie w każdym domu i mieszkaniu, ale nie tylko. Przyda Ci się do sprzątania garażu, biura czy altany ogrodowej. Włoski design marki Ariete i praktyczne zalety myjki parowej sprawią, że stanie się ona Twoim ulubionym domowym pomocnikiem. Zastosowanie czyszczenia parowego pod wysokim ciśnieniem sprawi, że sprzątanie zawsze będzie już proste i przyjemne. A to wszystko bez użycia środków chemicznych. Jest to zatem doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą ograniczyć używanie w swoim domu produktów czyszczących. Liczne akcesoria umożliwią Ci umycie praktycznie każdego zakamarka za pomocą tego małego i poręcznego sprzętu.

Czyścik parowy

Czyszczenie i dezynfekcja w jednym

Do zadań specjalnych doskonale posłuży Ci https://eltkom.pl/OCZYSZCZACZ-PAROWY-ARIETE-4146-MVC8-BIALY-p9835. Wykorzystuje on naturalną siłę pary, podobnie jak myjka parowa, ale dzięki większej mocy i pojemności zbiornika pozwoli Ci umyć za jednym zamachem niemal cały dom. Pełny zbiornik pozwala na niemal godzinę nieprzerwanej pracy. Poza doskonałym wyczyszczeniem wszystkich powierzchni OCZYSZCZACZ PAROWY ARIETE 4146 MVC8 BIAŁY pomaga też w skutecznej dezynfekcji bez potrzeby użycia detergentów. Za jednym zamachem osiągniesz lśniącą i czystą podłogę czy okno, a także zwalczysz bakterie i roztocza. Regulator pary umożliwia dostosowanie jej ilości do każdej powierzchni.

Prasowanie bez wysiłku

Para znalazła także doskonałe zastosowanie w urządzeniach służących do prasowania. Wśród wielu dostępnych na Eltkom.pl sprzętów na szczególną uwagę zasługuje https://eltkom.pl/GENERATOR-PARY-ARIETE-ECOPOWER-6422-p12139, który z powodzeniem może służyć zarówno do prasowania na sucho, jak i na mokro. Eco Power to nowoczesny akumulator, który posiada wygodny uchwyt do łatwego transportu. Duży zbiornik o pojemności 1,7 litra pozwala na długą pracę, a ceramiczna stopa i blokada kapania znacznie poprawiają komfort użytkowania. Dodatkowo model ten wyposażony został w pionowy wyrzut pary, co pozwoli Ci na bezpieczne i komfortowe prasowanie w pionie.


E-booki

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

732

Szukałeś mnie na Instagramie?