Jakie akcesoria erotyczne kupić na prezent na Walentynki?

Erotyczne prezenty na Walentynki

Gdy obecność twojej bliskiej osoby wywołuje u ciebie pozytywne, przyspieszone bicie serca i czujesz się z tą osobą swobodnie, możesz być pewien, że zasługuje ona na jak najlepszej jakości doznania płynące z bycia razem. Zbliża się święto zakochanych. Wiele par zamierza w ten dzień spędzić wyjątkowe chwile tylko we dwoje. Oczywiście prezent na Walentynki w takich sytuacjach jest czymś obowiązkowym. Jak przy każdym wyborze prezentu pojawia się pytanie: co kupić, aby wywołać u tej osoby jak najwięcej radości i mile ten prezent kojarzyła wyłącznie z tobą?

Jaki prezent wybrać na Walentynki?

Jeśli znacie się już trochę dłużej i dobrze wam ze sobą, warto pomyśleć nad czymś, co podgrzeje atmosferę między wami, zbliży jeszcze bardziej i podkręci intymność w tych szczególnych momentach. Dobrym pomysłem dla bliższych sobie i bardziej otwartych par są akcesoria erotyczne. Wspólna zabawa nie musi ograniczać się tylko do ręcznych pieszczot, pocałunków i seksu. Możliwości urozmaicenia łóżkowych zabaw jest wiele, a z pomocą ich przychodzą erotyczne gadżety.

Jakie gadżety dla dorosłych wybrać na prezent? Zapraszam do poradnika, w którym wymienię kilka najciekawszych pomysłów na prezent.

Przede wszystkim coś, co wywołuje pozytywne wibracje między wami

Może to być wibrator o ciekawym kształcie, ale może to też być wibrująca nasadka na penisa, która podczas zbliżenia przyjemnie masuje łechtaczkę partnerki.

Zobacz ile tego jest do wyboru: https://allegro.pl/kategoria/akcesoria-i-gadzety-erotyczne-63759 (link prowadzi do kategorii z gadżetami dla dorosłych. Musisz potwierdzić pełnoletność zaznaczając odpowiedniego ptaszka, aby zobaczyć zawartość). Wibrator wywołuje przyjemne masaże zarówno na ciele, jak i tam w środku. Kobiety uwielbiają ten rodzaj doznań. Nawet gdy niektóre kobiety powiedzą, że to jest zbyt bezczelna zabawka, większość z nich z rumieńcem przypomina sobie, że ma taki wibrator schowany w dolnej szufladce przy łóżku lub na dnie damskiej torebki, którą wszędzie ze sobą noszą. Wibrator to najpopularniejszy gadżet erotyczny, który jest najczęściej wybierany do intymnych zabaw.

Wibrator i seksowna bielizna erotyczna

Seksowna bielizna

Nie ma nic piękniejszego niż widok kobiety, która stoi przed tobą w chwili, która jest przeznaczona wyłącznie dla was. Widok piękna kobiecego ciała w seksownej bieliźnie powoduje dziki szał w oczach mężczyzny. Pamiętajmy, że mężczyźni są wzrokowcami i bielizna erotyczna pozwala w umyśle mężczyzny rozbudzić najbardziej głębokie fantazje ze swoją ukochaną partnerką.

A może jadalna bielizna?

Istnieje taki gadżet, który możesz zjeść. Wyobraź sobie, jak mężczyzna zjada z pięknego ciała kobiety to, co ukrywa wyłącznie dla niego. Powoli, zamiast ściągać jej ubrania, robi to ustami a rozbierając w ten sposób, dodatkowo pobudza zmysł smaku. Robi się słodko, potem wilgotno, a następnie gorąco i dalej już nie trzeba mówić.

Akcesoria do lekkiego BDSM

Faktem jest, że kobiety uwielbiają, gdy facet dominuje w związku. W tych intymnych chwilach wiele kobiet lubi poczuć na sobie dominację. Taką delikatną, subtelną, bez użycia siły. Nie ma nic piękniejszego niż sytuacja, w której partnerka oddaje się całkowicie swojemu mężczyźnie. Kobieta w ten sposób pokazuje pełne zaufanie do mężczyzny, a mężczyzna czuje satysfakcję, że kobieta całkowicie mu ufa i jest gotowa do takich zabaw.

Ważne jest, żeby przy zabawach z intensywniejszymi doznaniami uzgodnić słowo klucz, które mówi: pauza, zwolnijmy trochę i zmniejszmy odrobinę skalę doznań.
Moje ulubione słowo klucz to “Eyjafjallajökull” (wulkan w Islandii) 😀

Żele intymne o różnych smakach, zapachach i gęstości

Tego typu intymne żele mogą służyć nie tylko do nawilżenia, ale także to masaży, które poprzedzają ten najpiękniejszy moment zbliżenia. Wystarczy nałożyć odrobinę pachnącego żelu i rozprowadzić na ciele partnerki, by zaobserwować jak jej ciało reaguje na dotyk i powolne i czułe masowanie jej rozgrzanego ciała. Żeli intymnych jest wiele odmian. Mój ulubiony to Durex o zapachu Ylang-Ylang. Wywołuje przyjemne szaleństwo zmysłów, a jego konsystencja pozwala nie tylko na masaż ciała, ale także przyjemnie nawilża podczas zbliżenia zarówno waginalnego, jak i tego z tej drugiej dziurki partnerki. Komfort z czerpania przyjemności jest wtedy naprawdę zajebisty, a dla partnerki odpowiednie nawilżenie to bardzo ważny czynnik podczas seksu.

Lisi ogon

Brzmi trochę tajemniczo, lecz skojarzenia dobrze cię prowadzą. Wiele kobiet mówi, że tego nie lubi, lecz tak naprawdę wszystko zależy od podejścia do partnera i otwartości z nim. Urozmaicenie w zabawach może przynieść właśnie lisi ogon, który jest mocowany do tej najbardziej intymnej części partnerki. Zabawa w zwierzątka może być ciekawym doświadczeniem na rozluźnienie atmosfery. Jeśli są do tego fajne akcesoria, to czemu by nie spróbować się pobawić?

Gry do zabawy we dwoje

Gry dla par to temat rzeka. Jest ich tak wiele do wyboru, że tylko granica wyobraźni może być limitem. Moją ulubioną, a zarazem najprostszą grą erotyczną we dwoje są kostki, które zamiast oczek, posiadają na obrazku czynność i części ciała. Jedna kostka posiada polecenie, np.: pocałuj, poliż, pomasuj, etc. Druga kostka zawiera części ciała, np.: szyja, usta, policzki. Rzucając kostką można wylosować na przykład polecenie pieszczenia językiem ucha partnerki. Przyjemny dreszczyk związany ze wstępną grą jest dobrym początkiem tego, co za chwilę się wydarzy i pozostanie w waszej pamięci i tajemnicy przed resztą świata.

Gadżety erotyczne to dobry pomysł na prezent na Walentynki

Jeśli jesteście parą dłużej niż jedno spotkanie i oboje jesteście pozytywnie nastawieni na wspólne pogłębianie relacji, warto do życia intymnego wprowadzić trochę pikanterii. Gadżety erotyczne są ku temu dobrym przykładem, aby pokazać partnerce, że z pewnością będziesz pomysłowym partnerem, którego partnerka w łóżku nigdy nie zapomni.


E-booki

Komentarzy: 2

  1. Wredotek

    Ciekawy tekst, chociaż ja kompletnie Walentynek nie obchodzę. Moja druga połówka bardziej pozytywnie do tego dnia jest nastawiona, ale nieszczególnie jakoś ogarniamy. Wolę na co dzień okazywać sobie uczucia, czy się razem bawić, niż specjalnie wysilać się na Walentynki 🙂

  2. Marcin KAMYK Kamiński

    Mam podobnie jak Wy, choć dziś znalazłem fajny cytat od Jan Favre: „A mówiłaś że nie obchodzisz Walentynek”. Najważniejsze, to żeby kochać siebie, bo jeśli nie zacznie się od siebie, nie można tego dać drugiej osobie.

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 039

Szukałeś mnie na Instagramie?