Jak odnaleźć zapisane hasła w Google Chrome?

Jak odzyskać hasła w Google Chrome? Zdarzyło Ci się, że zapomniałeś hasła do logowania na swoje konto na Facebooku, poczcie, blogu, forum lub innej stronie? Nic straconego. Google Chrome posiada w swoich ustawieniach niezabezpieczone hasła, które można w prosty sposób odzyskać. Dzięki opisanej metodzie odzyskasz każdy login i hasło, którymi choć raz logowałeś się na tej przeglądarce. Musisz jednak być świadom tego, że każdy, kto ma dostęp do Twojego komputera, może w ten sam sposób skopiować wszystkie Twoje hasła. To samo możesz Ty zrobić na czyimś komputerze, do czego jednak nie namawiam.

Aby odzyskać hasło w Google Chrome użyj tego linku do ustawień:

chrome://settings/passwords

(skopiuj powyższą linijkę i wklej do paska adresu)
Lub klikając w Ustawienia -> Zaawansowane -> Hasła i formularze -> Zarządzaj zapisanymi hasłami.

Chrome - odzyskiwanie haseł

Autor wpisu nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania tej porady.

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Komentarzy: 3

  1. Jola

    A jak to zrobić w wersji mobilnej?

  2. Maciek

    Super. Odzyskiwania hasła tą metodą działa też na Operze! Nie wiem dlaczego, ale działa! Wreszcie odzyskiwanie hasła w Chrome i Operze nie będzie czarną magią.

  3. Betonowy Daniel

    A w Firefoxie jak odnaleźć te hasła? Jest jakiś sposób?

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

58 422
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.