Pomysł na prezent dla mężczyzny na Walentynki

Prezent dla chłopaka na Walentynki

Zbliżają się Walentynki. Najłatwiej mają single, którzy nie muszą myśleć jaki prezent wybrać na tę okazję. Jeśli jesteś wolnym singlem, ten wpis nie będzie dla ciebie 😛

Wpis ten jest kierowany do osób, które mają kogoś, z kim się spotykają lub żyją w stałym związku. Jak co roku publikuję podpowiedzi na pomysł na prezent dla chłopaka, męża, partnera, kochanka 😉 Zapraszam do poradnika dla kobiet jaki wybrać prezent na Walentynki dla mężczyzny.

Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu

Masażer Karku Shiatsu

Sprawdź cenę masażera

Często zdarza się w czasie ośmiogodzinnej pracy, że zaczyna boleć kark lub plecy. Wtedy człowiek skupia się na bólu, zamiast na wykonywanych zadaniach. Każdy ból jest niepożądany, więc po co czekać do końca dnia, aż ktoś zrobi masaż, skoro można problem rozwiązać natychmiast. Masażer, o którym mowa, zakłada się na szyję wieszając go z tyłu głowy. Można też dać go niżej wzdłuż pleców tam, gdzie problem dokucza najbardziej.

Obsługa takiego masażera jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć zasilacz do zwykłego gniazdka i nacisnąć start. W trakcie masażu najlepiej jest nie skupiać się na pracy i innych obowiązkach. Warto przez te około 20 minut zapomnieć o sprawach przyziemnych i oddać się przyjemności masowania. Możesz nawet zamknąć oczy i uciąć sobie dwudziesto minutową drzemkę.

W środku masażera są tzw. „główki”, które się obracają powodując uczucie masażu. Główki te co parę minut zmieniają kierunek obrotu, co powoduje, że miejsca na ciele są wymasowane niemal tak, jak to robi żywa osoba. Po takim masażu naprawdę nastrój wyraźnie się poprawia i powraca chęć do pracy.

Książka „Gambit Królowej”

Ksiażka Gambit Królowej na prezent

Sprawdź cenę książki

„Gambit Królowej” to serial, który zdobył sympatię widzów na Netflixie w 2020 roku. Mimo ogromnej popularności mało kto wie, że zanim powstał serial, tytuł ten był znany jako powieść, którą napisał Walter Tevis w 1983 roku.

Szachy to jedna z najbardziej inteligentnych i popularnych gier logicznych. Światowi mistrzowie potrafili osiągnąć talent strategiczny znacząco przewyższający możliwości inteligencji przeciętnego człowieka. Fabuła książki opowiada o kobiecie, która jest jednym ze światowych geniuszy szachowych. Mimo niesprzyjającego w rozwoju pasji dzieciństwa (z powodu śmierci matki musiała zamieszkać w domu dziecka), młoda Beth postanawia poznać tajniki gry w szachy. Zdolność tę opanowała do tego stopnia, że zaczęła uczestniczyć w największych zawodach szachowych na świecie.

Jeśli ktoś oglądał serial „Gambit Królowej” i go bardzo polubił, polubi także książkę. A jeśli ktoś jest miłośnikiem szachów, to nie ma co się dłużej zastanawiać nad wyborem prezentu.

Zegar pozycji seksualnych

Zegar z pozycjami seksualnymi

Sprawdź cenę zegara

Patrzenie na zegar, żeby sprawdzić, która jest godzina, nie musi być nudne. Każdy na pamięć wie bez patrzenia na cyfry, którą godzinę pokazuje zegar wskazówkowy. Skoro cyfry są zbędne, w takim razie można je z zegara usunąć lub zastąpić czymś innym. Taki właśnie jest ten zegar, który zamiast liczb, posiada symbole pozycji seksualnych.

Nie wiem jak wy, ale ja najbardziej lubię na tym zegarze godzinę szóstą 🙂

Nakładka na pudełko chusteczek w kształcie ust

Nakładka usta na chusteczki

Sprawdź cenę nakładki

Prezent może wzbudzać odrobinę kontrowersji, ale jak odmówić mu praktyczności w niektórych sytuacjach 😉 Bez chusteczek byłoby trochę mało komfortowo. Wystarczy, że gdzieś kapnie obok, lub we włosy partnerce i już po zabawie, bo trzeba się skupić na wstaniu z łóżka i pójścia do łazienki po papier. Chusteczki po prostu MUSZĄ być zawsze pod ręką 😉 A skoro tak, to niech one będą ładnie zapakowane.

Miękkie, pluszowe pudełko w kształcie ust, z których wyciąga się chusteczki nie dość, że jest praktyczne, higieniczne, to jeszcze daje sporo frajdy zabijając łóżkową rutynę zarówno w parze, trójkącie czy solo.

Walentynkowe bokserki w usta i banany

Zabawne bokserki na Walentynki

Sprawdź cenę bokserek

Jednokolorowa bielizna jest nudna! O ile do pracy można założyć byle jaki wzór, to już do łóżka przy zabawie we dwoje dobrze jest założyć coś ładnego lub coś, co wniesie do tego wieczora trochę więcej zabawy. A że banan budzi wiadomo jakie skojarzenia, to w połączeniu na wzorze z ustami daje wprost do myślenia, na co ma się ochotę.

Pomysł na prezent na Walentynki dla mężczyzny – czy masz coś wybrane?

Pomysłów na prezent na Walentynki dla mężczyzny jest wiele. Przedstawiłem dla ciebie zaledwie garstkę tego, co można wybrać. Jeśli chcesz więcej inspiracji, zajrzyj pod ten button poniżej:

Prezenty na Walentynki


Wpis powstał dzięki współpracy z Ceneo, a każde kliknięcie do okazji wspiera mnie drobną kwotą.
E-booki

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

707

Szukałeś mnie na Instagramie?