Pomysły na prezent dla mężczyzny – gadżeciarza

Podobno facet jest dzieckiem całe życie. Tyle, że z wiekiem zmieniają się zabawki. Wiele w tym prawdy. Sam przyłapuję się na tym, że jestem strasznym gadżeciarzem i lubię zabawki dla dużych chłopców. Cieszy mnie sytuacja, kiedy dostaję w prezencie jakiś ciekawy gadżet, który pochłonie mnie na długie godziny, a nawet lata. Mam kilka gadżetów, z którymi praktycznie się nie rozstaję. Nie wspomnę o kostce Rubika, którą namiętnie układam bijąc kolejne rekordy czasowe.

Jaki prezent dla mężczyzny?

Jakim prezentem-gadżetem można sprawić radość mężczyźnie? Dzięki współpracy z firmą Toys4Boys.pl, mam przyjemność podzielić się swoimi sugestiami i podpowiedzieć, co bazując na moim guście zostało wybrane.

1. Akwarium biurkowe

Akwarium na biurko

Fale wody uspokajają – to niezaprzeczalny fakt. Nie można jednak mieć wodospadu koło siebie lub okna z widokiem na morze. Z pomocą przychodzi akwarium wypełnione wodą i ozdobnymi kamykami. Niekoniecznie z rybkami. Najlepiej, aby to akwarium zajmowało mało miejsca, ponieważ klawiatura, mysz, dwa monitory, kubek z kawą i tak już wiele miejsca zabierają. Małe, podświetlane akwarium z pompką do wody oraz drobnymi kamyczkami i roślinką uprzyjemni wielogodzinne siedzenie przy komputerze. Ja dołożyłem jeszcze parę swoich kamyczków, aby zwiększyć efekt. Zobacz jak to wygląda na filmiku na moim biurku:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 😈 Marcin KAMYK Kamiński (@marcinkaminski_pl)


Kiedy jestem już zmęczony tysiącami linijkami kodu na ekranie, po prostu robię sobie przerwę i dla odmiany popatrzę sobie na uspokajające akwarium.

Zobacz w sklepie

2. Tematyczny t-shirt z realistycznym motywem

Ciuchów nigdy za wiele. Ten t-shirt, który wybrałem, pasuje do moich steampunkowych klimatów. 100% bawełna o gramaturze 200g daje do zrozumienia, że to materiał o jakości powyżej średniej i trzeba mieć talent, aby zniszczyć ten materiał w ciągu jednego roku. Motyw po wielu praniach nadal się świetnie trzyma i wygląda na nowy, a w trakcie prania nie farbuje wody i innych ubrań. Polubiłem tego t-shirta od pierwszego włożenia. Pasuje do mnie. Daje niezły klimat!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 😈 Marcin KAMYK Kamiński (@marcinkaminski_pl)

To tylko kilka z wybranych pomysłów na prezent dla mężczyzny. Faktycznie jest ich znacznie więcej na stronie, a co dla siebie wybierzesz, będzie to wynikiem twoich nietypowych upodobań.

Na stronie Toys4Boys.pl jest jeszcze kilka innych fajnych motywów koszulek. Poszperajcie na stronie, a znajdziecie.

Zobacz w sklepie

3. Telewizor kineskopowy – designerska nakładka na smartfona

Jeśli masz mniej niż 30 lat, to pewnie nie pamiętasz czasów telewizorów kineskopowych. Stare, oldschoolowe szklane ekrany wyglądające czasami jak soczewka mimo, iż przeszły do lamusa, wciąż mają miłośników wśród fanów stylu retro.

Gadżet, o którym chcę teraz opowiedzieć, jest pudełkiem z ekranem powiększającym. W środku umieszcza się smartfona do specjalnej imitacji kasety VHS, a szkło powiększające przybliżone do ekranu smartfona daje efekt starego telewizora z lat 80. Aż się chce obejrzeć wrócić do czasów dzieciństwa i obejrzeć na tym gadżecie stare odcinki Yattamana.

Zobacz w sklepie

4. Kostka relaksacyjna na wyładowanie odruchów

Zabawka antystresowa

Każdy w sobie ma coś z ADHD. Tak. Ty też 😛 Szczególnie, gdy coś cię wkurza lub się niecierpliwisz. Wtedy albo nerwowo pstrykasz długopisem, albo ruszasz nogą, albo też klikasz milion razy myszką. Jeśli nie wyładujesz napięcia, może się to źle skończyć. Na przykład możesz wysadzić miasto w powietrze albo nasikać koledze do kubka 🙂 Aby temu zapobiec, jest taki gadżet, który zaspokoi kilka twoich odruchów. To kostka, którą możesz: kręcić, rolować, pstrykać, naciskać, przesuwać wedle twojego rodzaju ADHD.

Zobacz w sklepie

5. Kula plazmowa

Absolutny hicior! Kula, w której zamknięte w środku są naładowane elektrycznie fale Tesli. Po ciemku wygląda naprawdę zajebiście. Niektóre prawa fizyki wywołują radość na przedniej części głowy 🙂 Tak jest i tym razem, a to dzięki Nikoli Tesli, który wymyślił ten wynalazek.

Tym, którzy nie mieli nigdy przyjemności mieć styczności z plazmową kulą, powiem, że dotknięcie szklanej kuli powoduje, że ładunek elektryczny zaczyna przylegać do twojej dłoni. To świetne uczucie dotykać prąd. Teraz delikatnie przesuwaj palce po kuli i obserwuj, jak fale będą podążać za tobą cały czas chcą być na styku z tobą.

Zobacz w sklepie

To tylko kilka z wybranych pomysłów na prezent. Faktycznie jest ich znacznie więcej na stronie, a co dla siebie wybierzesz, będzie to wynikiem twoich nietypowych upodobań. Ja już teraz zastanawiam się, co wybrać następnym razem. Macie jakieś pomysły? Piszcie w komentarzach!


E-booki

Komentarzy: 3

  1. eV

    Kupowanie prezentów to często ciężki temat. Dla jednej osoby ma się miliony pomysłów, dla drugiej nie można znaleźć nic odpowiedniego. W moim przypadku ten podział bardzo często pokrywał się z płcią danej osoby – dla kobiet zawsze miałam miliony pomysłów, związanych z zainteresowaniami i upodobaniami. Dla mężczyzny coś kupić – tragedia. Kolejny portfel? Termos, długopis czy notes, którego nigdy nie użyje? Bez sensu. Nawet przy książkach jest trudniej. Dużo łatwiej kupić coś, co wpadnie na dno szuflady, albo będzie się kurzyć. Pomysły z wpisu są oryginalne, choć raczej nie skorzystam. Akwarium przy komputerze to też dość ryzykowny pomysł – nie chcę wiedzieć co by się stało, jakby ktoś je przypadkiem przewrócił. Kostka relaksacyjna brzmi natomiast o wiele sensowniej – czy używana czy nie, przynajmniej nie zajmie dużo miejsca. Kula plazmowa to takie trochę marzenie z dzieciństwa, które raczej już nie pociąga tak bardzo „na starość” :D, choć tutaj mogę się mylić.

  2. Aga

    Z tego wszystkiego bym wybrała kulę plazmową, gdyby nie to, że kiedyś ją kupiłam 🙂 Trochę krótka to lista dla kogoś kto ma za sobą 16 lat związku 😛

  3. Patryk Tarachoń

    Zależy kto co lubi, kwestia gustów.

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 044

Szukałeś mnie na Instagramie?