Pomysły na prezent na bogato

Pomysł na drogi prezent

Jaki prezent kupić gadżeciarzowi? Najlepiej taki, który będzie zachwycał, ale przede wszystkim musi być praktyczny. W internetach pełno jest poradników jaki wybrać prezent, ale są to zazwyczaj prezenty pierdółkowate. Jeśli szukasz czegoś naprawdę konkretnego, a budżet na prezenty nie jest dla ciebie wyzwaniem, możesz wziąć pod uwagę 5 moich propozycji z droższymi pomysłami na prezent dla gadżeciarza.

Smart TV Philips z Ambilight

Dlaczego akurat taki telewizor? Ponieważ tylko Philips jest właścicielem technologii Ambilight, która zmienia styl oglądania filmów, wprowadzając nowe doznania. Kiedyś już o tym pisałem i z chęcią się powtórzę. Dzięki Ambilight akcja filmu wychodzi z poziomu ekranu na całą ścianę. Kolory tła, które dynamicznie podążają za obrazem, są świetnym rozszerzeniem widoku oraz znacznie zwiększają przyjemność z oglądania. Obecnie nie wyobrażam sobie zakupu telewizora bez Ambilight. Telewizor to głównie obraz, a Ambilight to obraz do potęgi.

Zobacz Philips Ambilight na Ceneo

Xbox Series X

Dwie największe konsole do gier zbiegły się z premierą swoich nowych modeli. Gracze musieli stanąć przed wyborem, czy wybrać nowe Sony Playstation PS5, czy Xbox Series X. Cokolwiek wybierzesz, wybór będzie dobry. Ja, gdybym miał wybierać, brałbym Xboxa. Dlaczego? Ponieważ środowisko Microsoftu bardziej mi pasuje. Pracując na PC z Windows 10 łatwiej się można przyzwyczaić do nowego Xboxa, niż do Playstation. Jeśli chodzi o wybór dostępnych gier, to obie konsole są kompatybilne wstecz, więc stare gry z poprzednich konsol będą działać na najnowszych.

Zobacz Xbox Series X na Ceneo

10-calowy tablet Samsung

Czasami chce się odejść od peceta i poużywać sobie w internecie z dala od biurka. Co prawda można przeglądać internet lub grać w gry na smartfonie, ale sześciocalowy ekran to stanowczo za mało, by czuć komfort i nie męczyć oczu. 10 cali to wymiar w sam raz. Ani za dużo, ani za mało. A dlaczego Samsung? Jeśli zależy ci na bardzo wysokiej jakości ekranu, to właśnie ta marka przypadnie ci do gustu. Szkoda pieniędzy na tanie podróbki z chin.

Zobacz Samsung Galaxy TAB S5e na Ceneo

Rower elektryczny

W czasach powszechnego wirusa, raczej mało komfortowe jest podróżowanie komunikacją miejską. Jeśli mieszkasz w mieście, to samochód jest niezbyt praktycznym rozwiązaniem. Pozostaje więc rower. A jeśli rower, to najlepiej rower elektryczny, którego komfort jazdy jest o niebo lepszy niż tradycyjnych rowerów. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów rowerów z napędem elektrycznym. Osobiście zachęcam skupić się na napędach BOSCH lub Yamaha. Ja wybrałem BOSCH i jestem bardzo zadowolony. Warto dopłacić więcej i mieć pewność, że korzystanie z roweru to czysta przyjemność.

Zobacz rowery elektryczne na Ceneo

Odkurzacz iRobot Roomba

Kiedyś wynaleziono pralki, żeby nie prać ręcznie. Później przyszedł czas na zmywarki, żeby nie stać ciągle przy garach. Teraz kolej na automatyczne odkurzanie. Skoro poodkurzać może robot, to po co to robić człowiekiem? iRobot niech pracuje, a ty sobie w tym czasie leż i odpoczywaj. Modeli Roomby jest wiele. Możesz wybierać do woli, w zależności od potrzeb i rodzaju mieszkania.

Zobacz iRobot Roomba na CeneoE-booki

1 Komentarz

  1. Patryk Tarachoń

    Chciałem kupić mamie odkurzacz, który jeździ po domu i samodzielnie sprząta, ale uznałem, że mamy za dużo dywanów i za mały metraż na taki gadżet.

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1,389

Szukałeś mnie na Instagramie?