Tak. To jest mój socjologiczny eksperyment

Yes ManParę miesięcy temu miałem dziwny etap w życiu, w którym często spotykałem się z olewką, wystawianiem do wiatru, co powodowało że na wielu osobach (nawet na tych, po których bym się tego nie spodziewał) się zawiodłem. Postanowiłem po tej serii zdarzeń zachowywać się zupełnie odwrotnie niż te osoby. Pokazać środkowy palec przeciwnościom, całkowicie zerwać styczność ze źródłem podcinania skrzydeł i robienia na przekór.

Wystartowałem z pewnego rodzaju eksperymentem, którego na razie nie zdradzę do czasu jego ukończenia. Istnieje jednak ryzyko szansa, że nie będę chciał tego ekspetymentu już przerywać i na stałe będzie on elementem kamykowego życia. Na razie o tym eksperymencie wiedzą tylko dwie osoby, które są świadome, że są również częścią tego eksperymentu.

Co chcę osiągnąć przez ten eksperyment? Przekonanie siebie, że to, co ogranicza ludzi, to odruchowe szukanie wymówek, zamiast sposobu. Wykluczenie odruchu wymyślania wymówek ma być głównym narzędziem tego testu, oraz szeroką furtką na eksplozję najzajebistszych momentów w życiu. Czy eksperyment się powiedzie? Minęły 2 miesiące od jego rozpoczęcia i już teraz jestem usatysfakcjonowany z jego rezultatów. TAK. Wiem że się uda. Dopiero w trakcie eksperymentu uświadomiłem sobie, że jest to bardzo proste do wykonania.

PS: Eksperyment ten będę trzymał z dala od ludzi na których się zawiodłem. Dla nich będzie niedostępny.

Zobacz też to:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 325
Blog dla mężczyzn pisany przez 100% meżczyznę. Męska pasja, gadżety, kultura, męski lifestyle i sposób na ciekawe spędzanie czasu. Jak na samca przystało, lubię ładne kobiety, a szczególnie inteligentne i pomysłowe.

Na tym blogu często trafi się okazja na przetestowanie męskich gadżetów, sprzętu codziennego użytku, czy też ciekawa muzyka lub książka, która wpadnie w ręce. Lubię także chodzić do kina kilka razy w miesiącu. Zdarzy mi się opowiedzieć o wybranym filmie w formie recenzji, jeśli warto poswięcić mu więcej niż czas na siedzeniu w kinie.

Jestem facetem nieszablonowym, mam trudny, specyficzny męski gust. Ciężko jest mnie ujarzmić. Lubię dzielić się opinią i własnym, nietypowym spojrzeniem na świat. Nie podążam za tłumem. Jak typowy wolny samiec chodzę własnymi ścieżkami wyznaczając nową drogę.