Tak. To jest mój socjologiczny eksperyment

Yes ManParę miesięcy temu miałem dziwny etap w życiu, w którym często spotykałem się z olewką, wystawianiem do wiatru, co powodowało że na wielu osobach (nawet na tych, po których bym się tego nie spodziewał) się zawiodłem. Postanowiłem po tej serii zdarzeń zachowywać się zupełnie odwrotnie niż te osoby. Pokazać środkowy palec przeciwnościom, całkowicie zerwać styczność ze źródłem podcinania skrzydeł i robienia na przekór.

Wystartowałem z pewnego rodzaju eksperymentem, którego na razie nie zdradzę do czasu jego ukończenia. Istnieje jednak ryzyko szansa, że nie będę chciał tego ekspetymentu już przerywać i na stałe będzie on elementem kamykowego życia. Na razie o tym eksperymencie wiedzą tylko dwie osoby, które są świadome, że są również częścią tego eksperymentu.

Co chcę osiągnąć przez ten eksperyment? Przekonanie siebie, że to, co ogranicza ludzi, to odruchowe szukanie wymówek, zamiast sposobu. Wykluczenie odruchu wymyślania wymówek ma być głównym narzędziem tego testu, oraz szeroką furtką na eksplozję najzajebistszych momentów w życiu. Czy eksperyment się powiedzie? Minęły 2 miesiące od jego rozpoczęcia i już teraz jestem usatysfakcjonowany z jego rezultatów. TAK. Wiem że się uda. Dopiero w trakcie eksperymentu uświadomiłem sobie, że jest to bardzo proste do wykonania.

PS: Eksperyment ten będę trzymał z dala od ludzi na których się zawiodłem. Dla nich będzie niedostępny.


E-booki

Wypowiedz się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 313

Szukałeś mnie na Instagramie?