W sam raz do książek. Lampka biurkowa LED Montis MT042. Opinie i test

Lampka LED Montis MT042 opinie recenzja i test

Opowiem wam o mojej nowej lampce biurkowej LED Montis MT042, która okazała się zbawieniem nie tylko dla moich wieczornych seansów z ulubionymi książkami, ale również dla każdej innej pracy wykonywanej przy biurku. To świetne rozwiązanie dla czytelników, majsterkowiczów każdego, kto docenia wysoką jakość oświetlenia i funkcjonalność.

Urządzenie recenzuję dzięki współpracy z tą marką. Wpis jest wynikiem tej współpracy.

Spis treści

3 różne barwy światła, których jasność można regulować

Lampka, o której mowa, posiada aż 3 różne barwy światła do wyboru! Przy czytaniu zawsze stawiam na ciepłą barwę, która jest przyjemna dla oczu i sprzyja relaksowi. Natomiast gdy zabieram się za naprawy, na przykład lutując coś, zimna barwa światła okazuje się idealna do tego celu, ponieważ pozwala dostrzec więcej szczegółów. Trzecia barwa światła, to tzw. neutralna, którą wykorzystuję do pracy przy komputerze – jest ona łagodna dla oczu, ale jednocześnie dobrze oświetla biurko.

Nasz bohater dnia wyposażony jest w 54 mikro diody LED. Dzięki nim światło jest bardziej regularne, a punktowe nierówności oświetlenia nie mają szans się pojawić. A co najlepsze, oprócz zmiany barwy, można również regulować jasność, co pozwala na dopasowanie oświetlenia do aktualnych potrzeb! Całość obsługiwana jest za pomocą panelu dotykowego na podstawie lampki, który jest niezwykle wygodny w użytkowaniu.

LED Montis MT042 - oświetlenie biurka

Mimo iż mam podświetlaną klawiaturę, wygodniej mi się pracuje, gdy biurko oświetla zewnętrzna lampka LED ustawiona wprost na klawiaturę i notes.

Panel dotykowy do sterowania światłem

Dotykowy panel to też świetna ochrona przed przypadkowymi kliknięciami. Nawet jeśli coś Wam spadnie na panel, nie zmieni ustawień światła. Czujnik reaguje bowiem jedynie na ludzki dotyk, co jest niezwykle praktyczne, zwłaszcza gdy pracujemy w miejscu, gdzie różne rzeczy mogą lądować na biurku. Co więcej, lampka posiada regulowane ramię, które można zginać w trzech miejscach, dostosowując wysokość i kierunek światła do własnych potrzeb. Dzięki temu nawet jeśli pracujemy przy dużym biurku, z łatwością dopasujemy oświetlenie do naszych wymagań.

Sterowanie lampką Montis MT-042

Bardzo podoba mi się ten dotykowy panel sterujący poziomem jasności i barwą światła.

Stabilna konstrukcja lampki

Stabilność lampki również nie pozostawia nic do życzenia. Solidna podstawa sprawia, że nawet gdy staram się ją przewrócić, stoi niewzruszenie. A uwierzcie mi, potrafię być niezłym “rzeźnikiem” biurkowym, zwłaszcza gdy kubek z kawą ląduje na klawiaturze… Lampka ta z pewnością przetrwa wiele przypadkowych starć z moją niezręcznością.

Energooszczędność diód LED

Jeśli zastanawiacie się nad zużyciem energii przez lampkę, nie ma się czym martwić. Technologia LED jest energooszczędna, a dodatkowo możliwość regulacji jasności pozwala na oszczędzanie prądu w zależności od potrzeb. To świetna wiadomość dla tych, którzy dbają o ślad węglowy i swoje rachunki za energię.

Port USB, który ładuje inne urządzenia

Na deser zostawiłem jeszcze jedną funkcję, która przypadnie ci do gustu – z tyłu obudowy znajduje się port USB. Można podpiąć do niego smartfona i naładować go bez konieczności szukania dodatkowego miejsca na ładowarkę. W ten sposób zaoszczędzamy miejsce na biurku i eliminujemy bałagan związany z przewodami. A jeśli pracujesz w miejscu, gdzie dostęp do gniazdka jest ograniczony, z pewnością docenisz tę funkcję.

Światło LED Montis MT042

Ramienia lampki można dowolnie wyginać. Można na przykład tak…

Design, który dodaje prestiżu na biurku

Warto też wspomnieć o designie lampki. Jej nowoczesna i minimalistyczna forma sprawia, że pasuje do większości wnętrz, zarówno tych klasycznych, jak i bardziej awangardowych. Jej elegancki wygląd z pewnością doda uroku każdemu biurku, niezależnie od jego stylu.

Oświetlenie LEDowe do biurka

… a można też tak, jak i na wiele innych sposobów.

Lampka LED Montis MT042 – opinia po recenzji

Ledowa lampka biurkowa Montis MT042 to prawdziwy skarb dla miłośników książek, czytających długie wieczory, ale też dla każdego, kto ceni sobie wygodę, funkcjonalność i oszczędność energii. Dzięki niej praca, nauka czy czytanie stają się znacznie przyjemniejsze, a jej dodatkowe funkcje sprawiają, że jest to nie tylko źródło światła, ale także wszechstronny pomocnik. Gorąco polecam!


E-booki

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

378

Szukałeś mnie na Instagramie?