Recenzja książki “Przypadłość” – Tomasz Sablik

Recenzja książki Przypadłość Tomasz Sablik

Tomasz Sablik, w swojej mrocznej powieści “Przypadłość”, zabiera czytelnika w wyprawę do krainy niewysłowionych lęków i tajemniczych wydarzeń. Autor z niebywałym kunsztem odsłania tajniki ludzkiej psychiki, wprowadzając nas w labirynt pełen demonów, przewidzeń oraz strachu.

Recenzja powstała dzięki współpracy z księgarnią TaniaKsiazka.pl. Na końcu recenzji znajduje się link, gdzie możesz tę książkę zamówić.
Logo Tania Książka

Partner wpisu.

Opowieść Sablika kręci się wokół bohaterki o imieniu Hanna, cierpiącej na rzadką chorobę psychiczną, która wprowadza jej umysł w stan psychozy. Sama Hanna jest niezdolna do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie, a jej przyjaciółka, próbując pomóc, z przerażeniem odkrywa, że Hanna pogrąża się coraz bardziej w otchłani szaleństwa.

W misternie skonstruowanym świecie powieści, Hanna mieszka z pełnoletnim synem, Adamem. Ich relacje są dalekie od wzorowych – Adam, jako wampir energetyczny, wykorzystuje matkę we wszystkich aspektach codziennego życia, nie okazując jej miłości. Wokół dwojga bohaterów narasta niepokojąca bariera emocjonalna, która z każdym dniem zdaje się być coraz bardziej nieprzekraczalna.

Fabuła powieści “Przypadłość”

Akcja nabiera tempa, gdy pewnego dnia Hanna poznaje tajemniczego mężczyznę, prowadzącego sklep ze starymi zegarami. Jego niezwykłe opowieści o czasomierzach wzbudzają w bohaterce równocześnie ciekawość i lęk. Hanna dostaje od niego niedziałający zegar, który staje się punktem zwrotnym w jej życiu. Niewytłumaczalne zdarzenia zaczynają się mnożyć, a halucynacje stają się coraz bardziej realne. Zegar, ożywiony przez nieznaną siłę, wprowadza w życie Hanny negatywną energię, która dręczy ją po nocach.

Tomasz Sablik, w swoim stylu przypominającym najlepsze horrory, pięknie oddaje niepokojącą atmosferę, która przenika każdą stronę tej powieści. “Przypadłość” to książka, która przyciąga czytelnika niczym mrok, a każda strona budzi coraz większe pragnienie poznania kolejnych sekretów. Wstrząsająca, pełna zaskakujących zwrotów akcji i mrocznych obrazów – powieść Sablika to pozycja obowiązkowa dla miłośników literatury grozy.

Wydawnictwo Vesper wydaje wspaniałe horrory

Warto dodać, że wydawnictwo Vesper, które opublikowało “Przypadłość”, słynie z wydawania książek w stylu horror, mrożących krew w żyłach czytelników. W swoim dorobku ma wiele pozycji, które zasługują na uwagę miłośników tego gatunku.

Sporo doświadczenia z wydawnictwem Vesper ma także sam Tomasz Sablik. Autor ma na swoim koncie już kilka powieści wydanych w ramach tej współpracy, takich jak “Lęk” czy “Winda”. Obie książki, podobnie jak “Przypadłość”, zręcznie splatają wątki grozy, które wgniatają czytelnika w fotel i nie pozwalają oderwać się od lektury.

Dzięki “Przypadłości” oraz wcześniejszym pozycjom Sablika, wydawnictwo Vesper zdobywa coraz większą rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością oczekują na kolejne, niepokojące i trzymające w napięciu powieści.

Tutaj kupisz książkę “Przypadłość”


Spodobał Ci się ten wpis? Będzie mi niezmiernie miło, jeśli postawisz mi symboliczną kawę☕
[Przeczytaj, dlaczego warto]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.

950