Recenzja książki “Przypadłość” – Tomasz Sablik

Recenzja książki Przypadłość Tomasz Sablik

Tomasz Sablik, w swojej mrocznej powieści “Przypadłość”, zabiera czytelnika w wyprawę do krainy niewysłowionych lęków i tajemniczych wydarzeń. Autor z niebywałym kunsztem odsłania tajniki ludzkiej psychiki, wprowadzając nas w labirynt pełen demonów, przewidzeń oraz strachu.

Recenzja powstała dzięki współpracy z księgarnią TaniaKsiazka.pl. Na końcu recenzji znajduje się link, gdzie możesz tę książkę zamówić.
Logo Tania Książka

Partner wpisu.

Opowieść Sablika kręci się wokół bohaterki o imieniu Hanna, cierpiącej na rzadką chorobę psychiczną, która wprowadza jej umysł w stan psychozy. Sama Hanna jest niezdolna do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie, a jej przyjaciółka, próbując pomóc, z przerażeniem odkrywa, że Hanna pogrąża się coraz bardziej w otchłani szaleństwa.

W misternie skonstruowanym świecie powieści, Hanna mieszka z pełnoletnim synem, Adamem. Ich relacje są dalekie od wzorowych – Adam, jako wampir energetyczny, wykorzystuje matkę we wszystkich aspektach codziennego życia, nie okazując jej miłości. Wokół dwojga bohaterów narasta niepokojąca bariera emocjonalna, która z każdym dniem zdaje się być coraz bardziej nieprzekraczalna.

Fabuła powieści “Przypadłość”

Akcja nabiera tempa, gdy pewnego dnia Hanna poznaje tajemniczego mężczyznę, prowadzącego sklep ze starymi zegarami. Jego niezwykłe opowieści o czasomierzach wzbudzają w bohaterce równocześnie ciekawość i lęk. Hanna dostaje od niego niedziałający zegar, który staje się punktem zwrotnym w jej życiu. Niewytłumaczalne zdarzenia zaczynają się mnożyć, a halucynacje stają się coraz bardziej realne. Zegar, ożywiony przez nieznaną siłę, wprowadza w życie Hanny negatywną energię, która dręczy ją po nocach.

Tomasz Sablik, w swoim stylu przypominającym najlepsze horrory, pięknie oddaje niepokojącą atmosferę, która przenika każdą stronę tej powieści. “Przypadłość” to książka, która przyciąga czytelnika niczym mrok, a każda strona budzi coraz większe pragnienie poznania kolejnych sekretów. Wstrząsająca, pełna zaskakujących zwrotów akcji i mrocznych obrazów – powieść Sablika to pozycja obowiązkowa dla miłośników literatury grozy.

Wydawnictwo Vesper wydaje wspaniałe horrory

Warto dodać, że wydawnictwo Vesper, które opublikowało “Przypadłość”, słynie z wydawania książek w stylu horror, mrożących krew w żyłach czytelników. W swoim dorobku ma wiele pozycji, które zasługują na uwagę miłośników tego gatunku.

Sporo doświadczenia z wydawnictwem Vesper ma także sam Tomasz Sablik. Autor ma na swoim koncie już kilka powieści wydanych w ramach tej współpracy, takich jak “Lęk” czy “Winda”. Obie książki, podobnie jak “Przypadłość”, zręcznie splatają wątki grozy, które wgniatają czytelnika w fotel i nie pozwalają oderwać się od lektury.

Dzięki “Przypadłości” oraz wcześniejszym pozycjom Sablika, wydawnictwo Vesper zdobywa coraz większą rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością oczekują na kolejne, niepokojące i trzymające w napięciu powieści.

Tutaj kupisz książkę “Przypadłość”


E-booki

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1,374

Szukałeś mnie na Instagramie?