Gra “The Medium” – kolejny dobry polski horror

Gra The Medium

“The Medium” to kolejny dobry polski horror który jest tworzony przez Blober Team na komputery i konsole. Po bardzo udanej grze “Blair Witch” można być pewnym, że kolejny raz czekać nas będzie straszna historia, przerażające obiekty w grze, trudne decyzje do podjęcia i mnóstwo ciarek na plecach.

Legenda głosi, że krajobraz gry inspirowany jest obrazami Zbigniewa Beksińskiego.

The Medium polska gra

Fabuła kręci się wokół Marianne – medium, które przechodzi między dwiema rzeczywistościami: obecną oraz tę znacznie mroczniejszą. Gracz będzie musiał w trakcie gdy przełączać się między tymi rzeczywistościami i napotykać kolejne trudne zagadki i zadania do wykonania.

Polscy gracze ucieszą się podwójnie, dzięki polskim smaczkom w trakcie gry, takimi jak polskie szyldy budynków do eksploracji lub napotkanie m.in. starego malucha – Fiata 126.

Kto grał w “Blair Witch” ten wie, że “”The Medium” będzie kolejnym hitem, który pochłonie długie noce na graniu. Sam trailer wiele obiecuje.


E-booki

Komentarzy: 2

  1. Pojedztam.pl

    Klimat faktycznie robi wrażenie. Gry to jednak nie nasza bajka.

  2. Patryk Tarachoń

    Udało mi się dowiedzieć, że to polska gra. Chętnie bym kiedyś wrócił do grania w gry, ale właśnie na jakimś Playstation lub XBOX (ewentualnie ATARI).

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2,978

Szukałeś mnie na Instagramie?