Gra “The Medium” – kolejny dobry polski horror

Gra The Medium

“The Medium” to kolejny dobry polski horror który jest tworzony przez Blober Team na komputery i konsole. Po bardzo udanej grze “Blair Witch” można być pewnym, że kolejny raz czekać nas będzie straszna historia, przerażające obiekty w grze, trudne decyzje do podjęcia i mnóstwo ciarek na plecach.

Legenda głosi, że krajobraz gry inspirowany jest obrazami Zbigniewa Beksińskiego.

The Medium polska gra

Fabuła kręci się wokół Marianne – medium, które przechodzi między dwiema rzeczywistościami: obecną oraz tę znacznie mroczniejszą. Gracz będzie musiał w trakcie gdy przełączać się między tymi rzeczywistościami i napotykać kolejne trudne zagadki i zadania do wykonania.

Polscy gracze ucieszą się podwójnie, dzięki polskim smaczkom w trakcie gry, takimi jak polskie szyldy budynków do eksploracji lub napotkanie m.in. starego malucha – Fiata 126.

Kto grał w “Blair Witch” ten wie, że “”The Medium” będzie kolejnym hitem, który pochłonie długie noce na graniu. Sam trailer wiele obiecuje.


Spodobał Ci się ten wpis? Będzie mi niezmiernie miło, jeśli postawisz mi symboliczną kawę☕
[Przeczytaj, dlaczego warto]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarzy: 2

  1. Pojedztam.pl

    Klimat faktycznie robi wrażenie. Gry to jednak nie nasza bajka.

  2. Patryk Tarachoń

    Udało mi się dowiedzieć, że to polska gra. Chętnie bym kiedyś wrócił do grania w gry, ale właśnie na jakimś Playstation lub XBOX (ewentualnie ATARI).

Wypowiedz się

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tu wpisz, czym wartościowym chciałbyś się podzielić na temat tego wpisu.
Każdy komentarz jest kierowany do kolejki do moderacji. Wszelkie próby spamu, szerzenie szkodliwych poglądów, obrażanie ludzi lub wchodzenie butami ze słomą są automatycznie odrzucane.

2,443